bazen gerekli olan eylem. ya amına koduğumun hayatında bir tane güzel hediye alamadım yahu. orta bire giderken sınıfın en çirkin, sümüklü, boklu ve fakir kızı çıkmıştı bana yılbaşı kurasında, gidip bir şişe limon kolonyası almıştı... o günden sonra böyle bir nefret büyüdü içimde. yakın zamanda ise kendime hakim olamadım. yapılmaması gereken bir şey olduğunu ise geç olmadan anladım... fazla uç, denemeyin bile.

işte geçen oğuz'un kız arkadaşı ile web-cam'de konuşuyoruz. "ya pmbciğim, senin doğum gününü de kaçırdık... ama söz yarın gelirken hediyemi de getireceğim" dedi. heyecanlandım. gariban olduğum için ilk baş tişört alır dedim. sonuçta 2 aya yakın bir süredir aynı tişörtleri giyiyordum. hemen sevindim işte... kalbim temiz ne yapayım? ama gerçekler çok yakında kendini gösterecekti.

ertesi gün geldi kız. oğuz, o ve ben bir süre muhabbet ettik. sonrasında kız "pmbciğim, al bak bu geçmiş doğum günü hediyem" dedi. böyle bir sevindim... ah dostlar ah. sonra bir baktım ufacık bir paket... içinden bir tane kitap çıktı. murat menteş'in ruhi bilmem ne kitabı.

beynimden vurulmuşa döndüm. sinirlendim. oğuz'a odadan çıkmasını emrettim. kız arkadaşı ile bizi yalnız bıraktı. akabinde kızla konuşmaya başladım.

-aferin amına koduğumun salağı. çok güzel hediye...
+ee pmbciğim, içimden geldi işte. beğenmedin mi?
-beğendim kahpe beğendim... karşılığını vermek isterim!
+eee şeyyy... öhmm... nasıl? korkuyorum pmb.
-gel buraya görürsün amına koduğumun malı!

akabinde kızı zorla domlattım ve becermeye başladım. bakın becermek dedim sikmek değil... çünkü çok pişman oldum. sonrasında ağlayarak gidip oğuz'a sarıldı. oğuz kızı teselli ederken "pmb'i bilirsin" dedi. sonra pişman olsam da yapacağımdan geri durmadım. sakın evde denemeyin, bu profesyoneller eşliğinde yapılmıştır.
kitabı okuduktan sonra yapıldıysa daha elit durur. diğer türlü cahilce kalıyor. kültürlü birinin penisi illa ki farkedilir seks sırasında.
marjinal faydası tartışılan eylem. elbette çok salakça gelebilir. lakin "sözlük fotmatı da sözlükk formatı ühühüh format..." diye zırlamak kadar rezilce değildir.