bugün

sözlügü trollüyle popisiyle siyasisi ateisti şakirdiyle bir bütün olarak gören yazardır. benim efendim o yazar kimseyi donuza eklemedim.
donuza eklememiş yazar büyük ihtimalle mobilde donuz olmadığından ekle(ye)miyordur. (bkz: ben)
benimdir o.
kimseyi donuza eklemedim.
kimseyi donuzlayacak bir neden göremiyorum çünkü. ben donuzlayınca o yazar orada var olmaya devam etmeyecek mi? edecek.
e o zaman, dostunu yakın tut, düşmanını daha da yakın tut demişler.
karaktersiz oportonist kişiliksiz insanlardır.
donuzlamak için gereken pozisyonu yaratmamış, seviyesini bilmiş yazardır.
çocukla çocuk olmamak gerektir.
Benimdir. Teşekkürler.

Sizi insanlık donuzlamış ben donuzlasam ne donuzlamasam ne... Allah'ınızdan bulun.
Benimdir. (bkz: benim morali sifır sifır sifır)
Benim, yeni tasarıma geç yazarı bul donuza ekle falan üşeniyorum, o yüzden eksimi verip geçiyorum.
benim. sevmesem de merak ediyorum ne yazıyor acaba köftehor diye.
Küfürün gideceği bir adres lazım.
O yazar benim.
(bkz: ben)

insanın başına her şey ya meraktan ya .....tan gelirmiş hesabı merak ediyorum ne yazıyorlar diye.*
Hem donuza eklediklerin üç gün sonra silinip başka bir nickle arsız arsız geri dönüyorlar.

(bkz: r o i p)
(bkz: beni tanıdılar sen kaç)
benimdir.
he ya ne sorunsuz adamim.
bence de güzel insandır. bunca yıldır ilk defa yaptım bir kereliğine şimdi kafam çok rahat. onun dışında donuz, çok bariz rahatsızlık verilmiyorsa alayını okumakta fayda var.
sabreden yazardır. hepsine sabrediyorum ama şu feyzo'yu eklemek lazım sanırım. *
benim . çok da şey yapmıyorum kimseyi.
(bkz: Lookin)
Bemimdir. 76 yaşındaki Anamı sikse gene de eklemem. Çocuk muyum lan ben? Açık ve net.
(bkz: ben)

Hepimiz kardeşiz sonuçta. Kemalistleri bile almadım donuza yani o derece.
ben.

her konudaki her fikri okumak isterim sonuçta. türkçüleri bile almadım donuza yani o derece.
anonim olarak bulunulan bir interaktif organda, her türden fikri önemseyen, sacmalayanları, troll özentilerini bile merak eden yazardır.

ayrıca, bir insan yüz kez yanlış söylese de yüzbirinci doğru çıkabilir. Bunu da kaçırmak istemez.
Kaç zamandır sözlükteyim donuza eklemeyi bile bilmiyorum. O kadar hümanist o kadar art niyetsizim.
sözlüğü ciddiye almayan insandır. severiz...
Salakları da olduğu gibi kabul eden yazardır. Ne yani salakların yazmaya hakkı yok mu?