bugün

fidayda dan bir bölüm geliyor;

(bkz: aman çirkiniii söööyletiiirler)
moral duzelten iddiadir. cunku sozlukcan, simdi kimseyi begenmeyenler tipsizleri begeniyorsa.. e beni de kimse begenmiyorsa.. nedir sonuc? demek ki ben yakisikliyim olm lan... tey tey.
Kendisinin çirkin olduğunun farkına varmış, sevgili kazanmak için, kaçan kovalanır uygulaması sayesinde, sevgiliye sahip olunması.
sevgilisizliğin sonucudur.
(bkz: ilahi adalet)
kibirin en buyuk gunah olmasindan mutevellit, tanrinin sopasini gosteris bicimidir.
tipsiz sevgiliye aşık olmakla sonuçlanan eylem.
(bkz: allah tan belasını bulmak)
son derece dogru onermedir. butun sevgililerim tipsizdir. genelde tipsizler veriyor ben napayim ? güzellerle sevişmek zor oluyor, güzeller sevişmeyi bile bilmiyor lan. daha bacaklarini ayrimayi bilmiyor hatun. ama tercihim güzellerden yana. kendini güzel sanip, etrafindaki her kiza laf sokan, ''şişman, ezik, sivilceli'' diyen ezikler güzel değildir. iki üç kişi bu allah'in eziğine ''sen güzel kizsin'' demiş, bunun g.tüde tavan yapmiş. ayrica ;

(bkz: saol be)

edit : basliği açan arkadasa selam ederim.
herkesin begendiğini begenmeyecek kadar marjinal arkadaşımızın herkes tarafından begenilmeyecek kadar marjinal arkadaşamızla baş göz olması durumu.

bir nevi tencere - kapak.
(bkz: kimseyi beğenmeyenlerin bizzat tipsiz olması)
(bkz: ah almak)
sevgili kriterlerinin sadece fiziksel olmadığını gösteren durumdur aynı zamanda.