bugün

nickinin hakkını vererek kendi başlığınıda kendisi açan 4. nesil yazar olmaya çalışan çaylak.
ayşe arman in kitap ismini anımsatan yazar *. hoş geldin yazarı. * *
yerim onu kişisi. *
en bir yeni yazar kardesimdir. hoşgelmiş. severek izleyecegiz.
sözlüğün söylenemeyen sözcüklerinin sözcüsü olacağını düşündüğüm sözlükçü. * *
bilgi entrysi yazsa bari dedirten kişilik! tabii önce biraz okuması gerek!
(bkz: anladın sen onu)

velhasıl hoşgelmiş sefa getirmiş, gıyabından ziyade zatıyla müşerref olabileceğiz artık hülasa...
insanları gıcık etmek için yemekte bilerek ağzını şaplatan ve buğulu camlara yazı, resim gibi şeylerin yapılmasına sinir olan sinir yazar... *
sessiz ve derinden yürüyen yazar. * **
bu aralar sesi cıkmayan patates yazar. * *
herkes senin adına yazıyorda sen neredesin yazarı. *
etrafına sert sert bakarak insanları korkutan yazar. zira ben korkuyorum kendisinden... *
şimdilik sessizliğini ve gizemini koruyan yazar.
kimler burdaymış da haberimiz yokmuş yazarı. ne ara yazar oldun, ben niye yeni öğreniyorum yazarı. cici insan.
daha çok yazması gereken yazar. çünkü kimsenin yazmadığı o kadar çok var ki... *
(bkz: isyanım var ulan)
(bkz: açılın ben yazarım)
keyfi yerinde olsun , hiç bozulmasın yazarı. *.**
(bkz: oyunbozan)
efendim sessizlik ve sakinlik abidesidir. ama dokunursan bin ahh işitebilirsin. ama siz denemeyin..
bana getirdiği dogum günü hediyesi niteliğindeki varlık için 7 temmuz 2007 makina zirvesi'nden sonra, bugün ve sonsuza kadar teşekkürlerimi sunduğum arkadaş... hergün bin bir türlü sinir harbi yaşatmama rağmen yine özveri ile beni dinleyen ve gördüğü ilk yerde topuklarıma sıkması muhtemel kişi...
* hayatımda kimsenin bana yapamayacağı şeyleri o yapabilir, söyleyemeceği sözleri o söyler. kimsenin beni anlayamayacağı kadar iyi anlar. yüce insandır, saygı ve sevgimiz sonuna kadar onunladır. hayatındaki yüksek değerler onun değerini anlayana kadar vazgeçmemeli. Bugün kendisinin doğum günü. Nice mutlu yıllara. *.*
(bkz: çok fena refleks ölçer)
mutluluk her insana yakışır fakat normal de micazı sert birisinde daha bir güzel durur ya bunda da aynı şekilde güzel duruyor... gitmek bilmesin mutluluk etrafından çok uzun zamanlar boyunca... hak eden insanlar vardır mutluluğu onlardan birisin diğeri de senle mutlu zaten... hani olur ya bir an uzaklaşmak ister mutluluk benim payıma düşenleri de kullanabilirsiniz ikiniz de, sınırsız olarak...

ayrıca; gitme demene gerek yok daha vakit gelmedi gitmek için ama geldiğinde kalmak için bir nedenim olmadığına sonsuz dua edeceğim... belki bir nedenim olsa diyebilirdim maskemi yüzümde hep taşısaydım, hep yüzüme otursaydı...

gülme!
incinirim...
Bana kalbin kadar temiz bu sözlük sayfasını ayırdığın iç... şaka şaka.

ufak şeylerle mutlu olmasını bilen 4. nesil yazar.

tamam katılıyorum, belki çabuk kırılgan bir yapısı olabilir ama gönlünü almakta bir o kadar kolaydır. yanına giderken bademli bir magnum ya da çikolatalı bir gofret alarak anında onu geri kazanabilirsiniz. onun için çok zor biri diyemem ama çokta kolay değildir...

Şebnem Ferah hayranıdır ya da bağımlısımı desek. günde iki doz almazsa kendine gelemez.
ilhan irem'in de onda ayrı bir yeri vardır onu da ayrı bi sever hani, konser biletini 1,5 ay öncesinden alacak kadar!

Sıkı bir hayvan dostudur. kedilere bayılır, evinde de vardır kedisi.
Diğer sokak kedilerini de uzaktan sevmez, yaz/kış onları doyuracak kadar gönülden, yakından sever.

iyi giyinir, giydiğini yakıştırır.Tahminimce giyimde en sevdiği renk siyahtır.
ama şunu da söylemeden edemeyeceğim;

beyaz bir insana bu kadar güzel mi yakışır be kardeşim!

Hayatta şanslı biri, farkında mı bilmiyorum ama şanslı işte.
Herzaman, her konuda yanında olacak iyi bir ailesi, sıkı arkadaşları, dostları var.
bazen yaşadığı olaylarda niye ben, niye ben diyerek kötümser olsada, yavaş yavaş bunun da üstesinden geliyor.

Karakter sahibi, sağlam bir kişiliği var. onda yapmacık hareketler göremezsin, neyse odur, nettir.

Alıştık, saçlarını eliyle geriye atıp hafif tebessüm ederken gamzesini görmeye, keyifli, kesik kesik gülümsemesine,
elini şöle bir sallayara şarkıları mırıldanmasına...
Onu hep böyle görmek istiyoruz efenim.

Bu aralar yanlızlığın türküsünü söylüyor....
umarım türkü uzun sürmez....
nickini tanımadığım için acaip mahçup olduğum yazar. öyle ki kendisiyle çok samimiyiz ama ben nickini bilmiyorum. bu nasıl bir samimiyet derseniz,

(bkz: ben seni nickinle sevmedim seni sen olduğun için sevdim)

not:ahahah. ya kızım napiim ya biz senle sözlükte tanışmadık ki. çok da girmiyordun. kem küm...