Buz gibi gerçektir.

Kimse bunları sevmeyi bize dikte edemez. Bir de sevmezsek bölücülük olurmuş.. Tamam da, adamlar zaten bölücü bir terör örgütünün siyasi ayağına oy veriyor.. Vatandaşlık bağı hede hödö.. Benim bunlarla vatandaşlık bağım falan yok.. Bizim bunlarla tek ortak yönümüz (ne yazık ki, lanet olsun) aynı nüfus cüzdanlarını taşımamızdır.. O nüfus cüzdanlarını da gram hak etmiyorlar.

Bölücülükmüş.. Çok da fifi. Ben ayrılıkçı türküm zaten bana ne?? birleşmek istiyorsanız birleşin bunlarla.. Başka türkleri karıştırmayın.. Yalnız, birleşmek isteyenler dikkatli olsunlar, her an kafalarına molotof kokteyli yiyebilirler..
Yaşatmak zorunda da değiliz.

Bizim vergilerimiz ile HDP'lilerin kökeni olan topraklara yatırım yapmasın devlet artık bir zahmet.

Okutmak zorunda da değiliz.

Gerekirse sınavlardan muaf tutulsunlar okumasınlar, köylerine, mağaralarına, ahırlarına dönsünler.

Ben bu topraklarda etnik döküntü görmek istemiyorum.

Ben bu topraklarda polisimi, askerimi şehit eden teröristlere sempati duyan tek bir canlı bile görmek istemiyorum.

Kanla kazanılmış bu toprakları, sosyal medyada gençleri manipüle ederek, asimile ederek, devşirerek elde etmelerine izin verilmesin.

Kimle muhabbetleri varsa, kimle ittifak halindelerse her birine "Yallah iran'a!" demek gerek artık.

Uyanmamız gerek.

Millete şaka geliyor hala bunlar.

Ama sonrasında her birimiz çok pişman olacağız.

Off.
ekşide linç yedirtecek söylem.

ne tarafı imzalıyoruz.