bugün

eurovision a can bonomo nun katılmasını haber alan ve can bonomoyu tanımayan herkesin dilinde olacak söylem.

not: bu başlık kişisel değildir. çevre şartları göz önünde tutularak açılmış ve entry girilmiştir.

edit: bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp. öğrenmeye çalışıyoruz kimdir, ne değildir, yalnız yazarların 's*ke s*ke öğreteceğiz' tarzı ayrı bir komedi olmuş.

(bkz: who the fuck is can bonomo)
erol egemenin yeğeni.
(bkz: bana bir saz verin)
(bkz: anlayana sivrisinek saz anlamayana sazı soksan az)
(bkz: saza niye gelmedin)
eminimki söyleyenlerin çogusuda tanıyordur kendilerini.
giderek manyaklaşan dünyada,uluslararası bir şarkı yarışmasında türkiye'den katılıp başarı sağlayabilecek olan ender sayıdaki marjinal adamlardan biridir..
Çok sikko bi' sesi olan "çocuk".
çakma değil orjinal ve marjinaldir.
Belki küçük aktivitelerde bulunabilir anca Eurovision gibi Avrupa ülkeleri arasında yapılan büyük bir yarışmada olsa olsa ikinci bir Gülseren Rimi rimi ley vakası olur rezillikten başka bir şey değil. Türkiye'de birçok sanata yatkın ses sanatçısı olmasına karşın henüz parlamamış bi bar sanatçısını nerden bulupta böyle bir yarışmaya gönderirler anlamıyorum arkadaş.
sanki iyi olan her şey tanınmıştır; tanınmayanlar kötüdür gibi bir hava var... hadiseyle şu bi ara olan rimirimileyle kıyaslanamayacak ölçüde bi sese sahip ; oldukça farklı bi tarzı ve tınısı var ama buna rağmen hala tanıdık sesler var şarkılarında bence iyi bi fikir can bonomo.. maksat türkiye'yi temsil etmekse doğru seçim..
'bana bir saz verin' isimli klibinde; 'yırtasım var hafız dünyayı ikiye, ne nuh'un gemisi ne iskender'in denizleri kalacak geriye' diyerek gönülleri fethetmiş bonomo ailesi üyesidir. ayrıca çektiği klip prodüksiyon bakımından yüksek bütçeler gerektirir, e adamda para var huzur var.
duygulara tercüman olan çığrış.
kendisi izmir in güllerinden, hızlı adamlarındandır* da o kadar; abartmayın amk.
(bkz: who the fuck is erol egemen)
trt nin eurovisiona göndereceğini açıklamasıyla ergen kızların aşık olduğu eleman.

bol şans.
http://www.youtube.com/wa...v=XRdDa22T1xc&ob=av2e 2 gündür dilimden düşmüyor ulan.
yazar: kim ulan bu can bonomo

can bonomo: bonomo dedin lan
ilk duyduğumda lokanta ismi sandığım Sonradan şarkıcı olduğunu öğrendiğim kişi dolayısı ile sorduğum soru.
okan bayülgeni ve önder açıkbaşı azdıracak seksapaliteye sahip adam.
(bkz: bon jovi)
bana bir saz verin diyen bir meczup.
banamı? nın yanlış yazılmışı.
şu aralar patlama yapan sorudur. le fabuleux destin d'amélie poulain filminde amelie poulain in sorduğu ''acaba şu an kaç kişi sevişiyor'' sorusu gibi yurdum insanının büyük bir çoğunluğu da şu anda kim ulan bu can bonomo demektedir. *
şuan ülkenin yüzde 99 unu sorduğu sorudur.
ing. ''who the fuck is can bonomo''
(bkz: güzel bir ambalajla boku bile satarsın)

türkiye'nin yeni starı.
kızmayın çocuğa.
o bitecek, başkası gelecek.
başkası bitecek, sıradaki gelecek.
sıradaki sinecek, öbürü binecek.
öbürü inecek, beriki sikecek.

bu arada, sokaklarda, evlerde, caddelerde, meclislerde neler neler olacak.
kimse bilmeyecek.
artık anlamsız olan soru. herkes bilecek, türkiye kazanır mı bilinmez ama bu adam kazandı. adam mı lan bu? umarım yanılmıyorumdur rezil olmayalım.