bugün

Şuraya gelen salak insanların kenan imirzalıoğlunun yalakalığını yapmalarından gına geldi.. yok çok yakışıklısınız yok bakışlarınız çok etkileyici bla bla bla.. sizene lan dangalak sürüsü adamın tipinden..
Yeminle kenan bile sıkılıyor bu tip muhabbetlerden.
Bir de daha demin kendisinin çok sempatik yakışıklı olduğunu söyleyip kendini öven tipsiz bir pazarcı yarıştı kenan bunu bir bozdu zorttt diye kala kaldı mal hahaha.. muhabbet aynen şu şekilde:
Pazarcı: bakışlarınız çok etkileyici, nasıl başarıyorsunuz etkileyici bakmayı dedi.
Kenan imirzalıoğlu : bakışlarım pazarda satılmıyor dedi.
Hahahaa ben yarıldımmm ben koptummm.
Helal kenan arkandayız.
anlık dilsiz bir vatandaşımız yarışmakta. telefon jokerindeki mal soruyu anlayana kadar süre bitti. kenan 3 defa okudu.
herhangi bir şekilde genel kültür ölçtüğünü düşünmüyorum, daha çok reyting çabasında bir yapım. genelde aşırı özellikleri olan yarışmacılar gelir. sunucusu değişir değişmez bir milyonu kazanan yarışmacının çıkması sizce de garip değil mi? e, ilgiyi çekmek lazım bir şekilde. acunla başlayan türk televizyonlarına güvensizliğim katlanarak artıyor. zaten tv falan izlemiyorum artık. neyse, şov devam etmeli. yarışmacı arkadaşlara başarılar.
Şu an yarışan kız heyecanlı değil bildiğin cahil.

Edit: vay arkadaş bu cahil bile 30 bin alacak neredeyse.
https://youtu.be/0sDgnRpucS0

Şöylesini görsek bir de ülkede.
Şu an bir arkadaşımız yarışıyor, 3 cümlesinin 2 si odtü. Tamam birader en çok sen odtülüsün ya, sal bizi.
üniversite mezunlarının sürekli kendini övdüğü program. şurdan mezun oldum, şurda okuyorum şunu şunu yaptım falan filan. yahu kardeşim övme kendini gerek yok. sade ol, efendi ol, yarış kazan git. sonra birinci soruda elenip ağlıyorsunuz youtube'a düştük diye.
Şu an yarışan kadının yaşam enerjisine, tatlılığına, yüzüne aşık oldum sanırım. Gerçekten çok güzelsin.

Edit: çok erken elendi.
2011 yılının aralık ayında başlamış yarışmadır. başlangıcından beri ödül miktarı 1,000,000 türk lirasıdır.

2011 yılından bu yana yıllık resmi enflasyon oranlarına göre yarışmanın verdiği ödül reel olarak %58.2 oranında değer kaybetmiştir (aralık 2019 henüz açıklanmadığı için dahil değil). geldiğimiz noktada kazanılması çok zor olan sözüm ona büyük ödülle istanbul'un lüks konutlarında 1+1 daire bile alınamamaktadır.

öte yandan verilen ödüller kuşa dönmesine rağmen program sunucularına ayrılan bütçe arttıkça artmış en son kenan imirzalıoğlu'na verilen bölüm başı 250,000 tl ile zirve yapmıştır. yani bir anlamda fakirden alınıp zengine verilmiştir.

bu da böyle bir tespit olsun.
Kenanın arkasındaki kızlar bazı bazı aynı kızlar olabiliyor. Bende denk geldiğim vakitler onunda denk geldiği ekranın sağ kısmında kalan yani kenanın sol arkasında var olan hatun kişiye vurulmuş olabilirim.
Çok karmaşık oldu dimi ?
saatler önce bir yarışmacı çiğ köftenin ana maddesi nohut olabilir diye seyirci jokerini kullanmıştı sonrasında 60 bin lira aldı.
Sinir hastası etti beni bu yarışmacılar uzaydan mi geliyorsunuz kardeşim bu ne yav.
ilk soruları gerizekalı seviyesine indirdikleri yarışma. Tamam ilk barajı aşamamak insanların korkulu rüyası falan da onlar bu korkuyu aşsın diye böyle sorular sormak saçma değil mi ya?
1-2 seneye katılıp 125k kazanmayı planlıyorum. Şansım da biraz yaver giderse gayet mümkün.
bazı sorular o kadar basit ve yarışmacılar bilemiyor.
Bilmeyenlerin çoğu da ya ODTÜ, ya Marmara mezunu veya öğrencisi.
https://www.youtube.com/watch?v=AEdGCMrjU70
bu kadar cehalet tahsil ile olur sözünü doğrulayan, bize sayısız örnekleri gösteren yarışma.

bu sırada; bu yarışmacı öğretmenlik yapıyor.
merak edenler için iktisat okuyan (mezun olmuş) ama asal sayı bilyemeyen de, bu bölümde yayının tamamında diğer cahilleri izleyip sinir olabilirsiniz.
Şu an bir yarışmacı var. Başvuru yaptıktan beş gün sonra yarışmaya çağrılmış. ilk 4-5 soru acayip kolay geldi. Ela renginin tanımını sordular. Sarıya çalan olacaktı onda da yarı yarıya joker hakkını kullandı.
Abi millet çok şanslı ya. 15 bin lira almayanı dövüyorlar amk.

Edit: 1000 lira ile elendi, telefon jokeri yüzünden. Swh.
Berna adında bir hanım kız şu an yarışmaktadır.
Göz rengi sorusunda joker kullanan yarışmacı göz hekimiyim dedi sanırım. Diploma almanın en ucuz olduğu ülke.
Japonca öğretmeninin yarıştığı program şu an için.
an itibariyle akın isminde gelen koşarak içeri giren bir yarışmadı gelmiştir. tipi kürtlere benziyor ama uşaklıymış hayret.
uşaklı bir yarışmacı var şu an. koşucuymuş koşarak girdi yarışmaya. başlasın diye bekliyoruz on saattir. anlat anlat bitiremedi.... hiç sempatik değil.
Koşu anılarını anlatan uşaklı bir lavuk var. Kenan gülüyor bayağı. Başlayın kardeşim artık.
ben isterim. thodex'te ben milyoner olamasam da kendime yetecek kadar iyi olacağım. dolar yükselmişken sanal borsalara dönmek lazım. thodex'te doğru adres.
Kıbrıslı yarışmacının yarıştığı program. türkçesi çok güzel ya.