bugün

kim kardashian'ın instagramda yaptığı paylaşım.

görsel
görsel

https://twitter.com/medya...tatus/1254468614222237698
görsel
görsel
Amerika'nın ailelerinden çalıp ülkeleri için asker olarak yetiştirdiği bebeklerden bahsetmesini beklemiyordum tabii ki de.
bir kişi de sormaz mı bu 1.5 milyon kişinin cesetleri nerede diye. Çanakkale savaşında yaklaşık 500.000 kişinin öldüğü söyleniyor. Ölülere ait parçalar yıldan yıla çıkıyor. Bu 1.5 milyon kişinin mezarı nerde? Tek tek de gömülmez bunlar. hiç ermenilere ait toplu mezar da çıktığı da yok.
görsel
görsel
görsel
görsel

sen bir de chp istanbul il başkanı canan ablamızı gör dediğim paylaşım. her milletin kendince doğruları vardır. tarih hiçbir zaman gerçekleri yazmaz. burada bile ne yalanlar gördü bu gözler...

(bkz: canan kaftancıoğlunun en hüzünlü gecesi/#43217856)
sen bırak taaaa amerikadaki twitleri içimizde o twitleri atan var.
Götüyle ünlü bir kevaşenin yaptığıdır. Evet.
görsel
O götten de böyle paylaşımlar çıkar zaten.
Boş yapmış arsivleri açın deyince r yapiyorlar.

belgelerle uluslararasina güzel bir dille igneleyici sekilde anlatacaksin ki nerdee neyse küfür etmeyecem.
birlik olmayı çok iyi başaran ermenilerin başarısıdır bence.
bence burada örnek alınması gereken konu ermenilerin bu kadar iyi organize olabilmeleri. bizim ülkece en büyük sorunumuz kutuplaşmadır. kutuplaşmayı, bölmeyi, ayrımcılığı kim yapıyorsa bize en büyük zararı veren kişidir. (bkz: yüzde elli)
biz koca profları koyuyoruz ortaya. Ortaylı yada inalcık hocalar gibi.

zavallı ermeniler kos koca götünden başka birşeyi olmayan bilmen kaç tane kişinin düdüklediği bir boyalı süslü götten bacaklı bir ortam kevaşesini.

yazık la ermenilere.
Yazık, kimin çocuğuysa artık!
Kim Kardashian'ın bırak 1.5 milyon ermeni öldürmeyi o dönem Osmanlı topraklarında anadili Ermenice olan kişi sayısının 1 milyona ulaşmadığını bilmediğini gösterir

Zaten 50 ler ve 60 larda yüzbinlerce diyorlardı günümüzde 1.5 milyon diyorlar ileride milyarlar derler herhalde.
bilmediğiniz bir şey var, kim kardashian zaten ermeni amk. ya da ermeni asıllı amk.
Kaynak: Götüm ibaresini de eklemeye en elverişli insanın yaptığı paylaşım.
Kardashian yine g*tüyle dünyaları devirmiş. Sen sıkma canını kim'cim Talat Paşa vefat etti ama bu vatan onun gibi çok aslan yetiştirdi o günden bu güne elbet biri bu saçmalığı sorar sana
Tolga zengin çık koçum piyasaya.
En az kıçı kadar büyük olduğunu bildiği medya gücünü kullanıyor, eğer gerçekten savunsaydı bunu her sene dile getirirdi, ancak her sene kim kardashianı soykırımı kabul etmesiyle tt olurken görmüyoruz. Bunda bir gariplik var ama bakalım göreceğiz. Aynı şeyi ajdar söylese ne kadar ciddiye alacaktınız ki zaten?
Ermeni kokenli olarak soyluyorum, ben bu soykirimda turklerin suclu olmadigini dusunuyorum ve bu kimkardashianin sucu deildir ki okullarda ogretiliyor bunlar.
Tamamen 167 milyon takipçilerine Türkiye'nin propagandasını yapıyor. Ermeni katliamı diye zırvalıyor. Niye hiç bir Ermeni baltayla öldürülen türkler'i konuşmuyor ya da hocalı katliamını konuşmuyor. Ya da karabağ meselesini? Ya da Azerbaycan topraklarını resmen işgal etmelerini. Bunlar niye tüm dünyanın gözü üzerine getirilmiyor? Katliam, soykırım diye ağızlarına dolamışlar resmen. katliam da soykırım da onların yaptıkları şeylerdir. Dedelerimiz zamanında ağızlarının payını çok güzel vermişler. Kuyruk acıları bu yüzden.
kardashian kim? amk.
götüyle para kazanan insanın dediğinin ne önemi var?
doğruysa bile insan kaale almaz.
hee götüde göt değil o ayrı mesele.
Kaynak silikonla şişirilmis estetikli koca bir göt.evet.
velev ki doğru konuşan göt.. ırkım gerekeni yapmıştır.
kim'in gotu genistir. onun gotune butun turkiye sigar.
dunyanin en en en cirkin orospusunun yaptigi sıçmık.