aslında hemen oracıkta, azıcık bile sorgulamadan, kuytularda empati kurmadan yargılanmaması hatta yadırganmaması gereken bayandır.

votka dediğimiz, keyif verici maddeler arasına girdiğini söyleyebileceğimiz, kafa yapan, eğlencelik, sıklıkla fişneyle abzörve edilerek tüketilen bir alkol çeşidi. erkeklerde iktidarsızlığa yol açtığına dair söylentilerin dolaştığı kamuoyunun yüksek malumu dahilindedir diye düşünüyorum. lakin başlık özelinde konuyu irdelediğimizden kahramanımız bayan olduğundan bu husus üzerinde durmaktan bilhassa imtina ediyorum.

kilo dediğimiz ise aslen kilogram orijinli olan ve ölçü birimi olarak hayat bilgisi kitaplarımızda kendine yer bulmuş bir şey.

vermek kelimesi ise daha ziyade argoda hanım kızlar için kullanılan ve affedersiniz babayiğit beye kendini tokmaklatmak, kuytuda ayıklatmak, çatır çatır hoplatılmak ve kibar tabirle emmeli gömmeli sikizlenmek olarak kullanılır diyebiliriz. ben bunu kalp hastalıkları mütehassısı hekimle bilene tartışmam.

faynıli, bayan dediğimiz ise, biz babayiğit beyler için hayatı çekilir kılan, bir çift meminto sahabısı, hayatımızı güzelleştiren, nefis memintoları olan, bazen gereğinden çok konuşup kafa siken, yuvarlak memintolara sahip yaratılmışlardır.

tüm bunları aynı potada erittiğimizde, içkiye dayanıklı olduğunu iddia eden bir hanım kızla karşılaşmak bana hayatın olağan akışına çok da aykırı gelmiyor. olur yani, içiyodur içiyodur kafası güzel olmuyordur vardır böyle tipler.

haaa şu da var ki; davasında sonuna kadar da haksız bayandır! sen niye insanların kafasını karıştırıyosun lan! kendini zorla tokmaklatacaksın habaaarın yok hanım kız. adamı sikerler sikerler. tutturmuşsun bi türkü takılıyosun kafana göre. sana 3 kilo votka içirirler de sabah akşam kütletirler bi hafta ayakta duramazsın demedi deme! yavşak seni. kendine çeki düzen ver artık ya!
(bkz: vodka nasıl piç edilir)
(bkz: kendi açtığı başlığı uplayan ezik troll)
piç gülüşlerle kendisini becermekten başka hiç bir amacı olmayan ite kopuğa "aşkıımm aşkııım" derken "aşkısı" tarafından hiçedilen "liseli" tagli videolarda bu iddianın failed olduğuna rastlanılmaktadır...