bugün

bozuk bu.
-error.
E..ee.. şey..Biliyordum da hadi gene bi bakayım dediydim.
Kimse görmediyse ses çıkarmaz.
Eğer şahit varsa önce makinaya, sonra muayyen gününe suç atar. Asla yemek yemediğini, bünyesinin yanlış çalıştığını savunur. Hiç birini yemezseniz küser.
Halbuki hormonsal aktiviteleri saymazsak yemeden şişmanlamazsın arkadaş. Herkesin de hormonları mı bozuk be kardeşim. Akşam yemek yemedin de, ondan önce patates cipsi götürdün. Su içsen yarıyor da, suya kattığın meyveler?

Bu arada az yemek şişmanlamamayı gerektirmez. Yediklerinin kalorisi ve bunların yakılıp yakılmadığı önemlidir. Su içmezsen protein vücudunda birikir üre yapar. Bütün gün poponun üstünde ooturursan yağlar ileride yakılmak üzere saklanır. Sen kendini aç bıraktığında bunlar değil (acil durumalr içindir) azıcık kasların da erir. Kasların yağlardan daha fazla kalori yakması gerçeği ise, perhizi bıraktıktan sonra senin daha da şişmanlayacağını gösterir vb. Ekmeği kesip diyet bizkiülerden yediğinde ekmekten fazla kalori aldığını bilmezsen ne yaparsan yap zayıflayamazsın.

Bazen istemek yetmez, bilmek de gerekir.
+ ya inanmıyorum, su içsem yarıyor.
-kırarım ben bu teraziyi yaa!
-biraz daha kilo alırsan kırılır zaten.
-off ya yeni aldığım pantolona sığamayacağım.
- kabızım bikaç gündür de ondan böyle oldu.
Burada yer çekimimi fazla acaba ?
+ 130 kg.
- bizimki lop et seviyor, dizine oturttu mu kucağı dolmalıymış ayy ilahi.*
+ huh !
- şeyy..kemm küm.. ııııı şeyy.. ağzına * senin de haa! sana tartılmak istemiyorum demiştim dimi !!
+ ½#5254!?67
yok yok iki kilo vermişim gene de ya.
140 kiloyken 138 görünmesinin ardından;

K-kilo vermişim oleeeyy..
E-hayır abla tartı 7 kilo az gösteriyor.
K-utanmıyormusun bir genç kızın hayalleriyle oynamya?
E-kız derken?
- açıyorum gözlerimi.
+ açma nihal açma.
eşim yada sevgilim balık eti seviyor şeklinde topu eşine atar.
yeteri kadar kilolu olsa idi; göbeği sebebiyle ne yazdığını göremezdi. * böylece sözü arkadaşı söylerdi. sözde muhtamelen şöyle olurdu;
"ımm şey bu fazla tartıyo zaten 130 kilosun" gibisinden. o kiloyla oraya çıkıyorsa eğer, göze almıştır bu lafları. çekinmeden söyleyiniz.
çoraplarımı çıkarmamışım terazinin şaftı ondan böyle kaydı.
-ben bi zıcıyım.
(bkz: o shit!)
daha yeni yemek yedim. *
bu terazi yanlış tartıyo.
çökerticem lan seni, görürsün!
(bkz: tam sıfırda değil bak bu azcık kaymış)
(bkz: halınun üstünde tartılmaz zaten yanlış gösterir)
(bkz: bu tartı bozuk)
üstümde çok kıyafet var.
(bkz: benim alnım geniş) *
(bkz: bunlar kilo değil hep ödem)