Şekeri kes.
Glisemik indeks tablosuna göre düşük yükteki gıdaları tüketerek 6 haftada 14 kilo verdim. Tavsiye ederim.

Aç kalmadan, kontrollü yiyerek. Mis.
Yürüyüş ve merdiven çıkıp inmek.
4 günde 4 kilo verdiriyorsa,

40 günde neee yaapaaaar;

mhp nin 40. yılı kutlu olsun.
(bkz: Yok artık ebenin amı ali Sami)
Yememek.
görsel
fazla kahve tuketmek. sonuc icin;

(bkz: mukemmel otesi)
(bkz: kendi cenazesine gelen adam)

entry-nick
bana bir ayda 14 kilo verdiren formüldür. evet yanlış duymadınız tam 14 kilo. hemde hiç spor yapmadan. nasıl oldu hemen anlatayım.

-efendim öncelikle sabah ve akşam olmak üzere yalnız iki öğün besleniyoruz. ara atıştırmaymış, hafif tatlıymış, kendime ödülmüş... bunlar kesinlikle yok. sabah ve akşam bu kadar.

-kahvaltıda ekmek kullanmayın. onun dışında istediğiniz kadar yiyebilirsiniz bunda sınır yok.

-kahvaltıdan sonra yanınızda akşam yemeğine kadar bir şişe su taşıyın ve mutlaka ara ara su için. suyu içerken yavaş yavaş, yudum yudum için ki metabolizma çalışsın. yoksa hemen çişe döner güzelim su

-olabildiğinizce aç olduğunuzu düşünün. ''o niye la'' dediğini duyar gibiyim. şöyle ki aç olduğunuzu düşününce beyin bu fikri iyice benimseyecek ve hayati tehlike riskine karşı yağ yakımını hızlandıracaktır.

-akşam yemeğinden önce biraz nihilizme yoğunlaşın, hayatın anlamsızlığını gördükçe iştahınız kapanacak. ve tüm nihai değerlerin birer saçmalıktan ibaret olduğunu görmeniz nefsinizi köreltecektir *

-işin esprisi bir yana akşam yemeğinde ekmeği az kullanın ve yemekle birlikte bol sıvı tüketin. sonrasında yine aynı şekilde yatana kadar bir şey yemeyin ve bol bol su için.

son olarak kilo vermek isterken yapmanız gereken en önemli şey dirayetli olmaktır. vücudunuzdan bir parça eksilteceksiniz sonuç olarak, bunu inanmadan yapamazsınız.

hadi kolay gelsin. her verdiğiniz 1 kiloda aklınıza ben geleyim *