bugün

zorlama kendini şişman erkekleri sempatik bulan kadınlarda var .
içki içip, tıka basa yemeyin. özellikle erkekler.
nefes al nefes ver. (bkz: ebru şallı)
bol bol su için.
kibrit kutusu yiyin.
zeytinin çekirdeğini ayırıp, etini atıp çekirdeğini yiyin. günde 20 tane.
greyfurt yiyiniz efendim. greyfurt yağları yakar... aç kalın bide bol su için eh üstüne bide spor alın size sıfır beden.
hareketlenmezsek yemekten kısmanın bir anlamı olmaz. sabah 5 ile 6buçuk arası hızlı tempo yürüyüş gün içinde bol miktarda yürüyüş ve akşam 7den sonra 40 dakika tempolu koşu. yemek işi ise ondan yeme bundan yeme şeklinde değil herşeyden ye ama az ye. ben 2008 yılının yazında 108den 85e düştüm bu yöntemle. ama ilaç kullanmadım kilo derdi olanlar zayflamak için ilaç almasın kesinlikle. doktor kontrolündeki bile ölüme sebebiyet vermiştir. (bkz: muzaffer kuşan)
-kilo vermeye çalışın.
-kilo verin.
sadece su için. 1 ayda sadece su içmek ile 10 kilo verdim. ama her gün 10 bardak ve her sabah kalktığınızda bir bardak su kesinlikle içmelisiniz. * *
çok yağlı şeyler ve şekerden de uzak durun yani. hee bir de hiç spor yapmadım.
bol su ve spor.
bir defasında ciddi anlamda aşık olmuştum, eridim yeminle.
çok zengin bir ülkeyiz ya, et sudan ucuz. açlık sınırının altında yaşayan insanımız yok. birde kilo vereceğiz. önce bir alalım da sonra biz yine veririz bir şekilde.
başlangıç olarak bir fitness merkezine gidip, tam vücut analizi yaptırın. vücut kitle endeksinizi, toplam yağınızı, toplam kasınızı, sıvı oranınızı, kalsiyum yüzdenizi ve metobolizma çalışma hızını saniyeler içerisinde size veriyorlar. hangi kolunuzda ne kadar yağ, kas var hepsi çıkıyor. sonra analizi bir fitness uzmanına yorumlatın. hedef kilo kontrolü yapmaya başlayın, unutmayın bu zorlu bir süreç ama yağ vermek istiyorsanız hareketle titreşim haline gelmeli ki yansın yağlar. aksi takdirde kas ya da su kaybedersiniz ki bu da sizin zayıf ve sağlıksız olmanıza sebep olabilir.
önerilen onca şeyin üstüne bir de yemek yemeden 15 dakika önce ağzınıza bir-iki lokma bir şeyler atın, yemek yerken erken doyduğunuzu hissedersiniz.
Not: Hiç bir deneme yapılmamıştır.

Denemesi yapılmış sağlıklı yöntem: bir spor salonuna kaydolun, sağlıklı kilo verirsiniz. Çok aç kalıp kendinize eziyet etmeyin.
aldığınız kaloriden daha fazlasını verin.
her seferinde bilmem kaç gram zayıflamışım belli oluyor değil mi diye sormaktan bıkmadınız mı yeter artık sormayın.
her gün mütemadiyen küçük egzersizler yapın. bünyeden bünyeye farklılık gösterir ama, her gün 25 tane şınav, 30-40 tane mekik çekerseniz kilo vermeseniz bile formunuzu koruyabilirsiniz.
Az az ye, acıktığında ye olayını aman uygulamayın. Daha çok kilo aldım yahu, acaba aç mıyım diye diye azcık azcık zannederek götürdüm lop lop.
süt ve süt ürünleri tüketin.
zihninizi yorun. direkt enerji harcamış oluyorsunuz.
tavsiye falan yoktur. o kadar yerken düşünücektiniz anasını satayım.

edit: amaan çok umrumda dobişlerin eksileri.
kilo vermekten vazgeçin.
beyler sakın çok su içmeyin günde 2 litre yeter. hürriyetin sitesinde 2 saatte 4 litre içen kadın öldü yazıyordu. sizde böyle yapmayın su zehirlenmesi diye birşey var. az yiyin hafta sonu 1 saat yürüyün.
tişörtten fırlayan bir göbeğiniz, pantolon giydiğinizde arkadan fırlayan bir poponuz var ise tahmini 5-7 kilo fazlam var yahu yaz geliyor ne etsemde fitleşsem deyu ağlaşıp, üzülüyorsanız, aynaya baktığınızda fazlalıklarınız size işkence ediyorsa tamamdır.
diyet yapabilirsiniz ama evvela aklınızda kabullenin ve kendinizi ikna edin.
ben bu kiloları vericem ! deyin.

gün itibariyle başladığım diyeti yazıyorum.

marankiden aldığım, sıcak suyla buluşunca kına gibi iğrenç kokan bir çay aldım a dostlar! yemekten yarım saat önce içiyorsun yahut iki kaşık yoğurda karıştırıp yiyorsun.

bugün başladım, günde 3 kez diyor ama ilk bir hafta bünyeyi zorlamamak adına sabah akşam yaptım bu çayı aldığım duyumlara göre arkadaşlar haftada 1 ila 3 kilo arası vermiş.tek şikayetleri bolca tuvalete çıkıyor olmalarıymış. yürüyüştü, koşuydu bunlara gelemiyorum diyorsanız, evde egzersizlere bir an önce başlayın.sabah aç karnına ve gece yatarken; mekik, üst karın kasının çalışması için yarım mekik, esneme hareketleri vb. netten gayet rahat bulabilirsiniz o egzersiz stillerini.

1 ay içinde elde ettiğim sonuçlarla tekrar editleceğim canlar.
şuan utanarak söylüyorum neyse söylemiyorum kilomu. *