bugün

hatta çoğu evde koca göbeğiyle pizza-bira ile gün geçiren dalyaraklardır. hayatta 1 adım atmaya götleri yemez, insanlar başarısız oldu demesin diye bir işe bile başlamaz ama gördüğü her eksikliği eleştirir. en kolay yol olarakta kadınları seçer. kolunda ki kıla tüye bile karışır. 6 ayda bir berbere gider haftada 1 duş alır ama kadının kol kılına, kilosuna, oyuna buyuna dokundurur da dokundurur.
kız kilolu olabilir bu bir hastalıktır bazen. kimse sizin beyniniz yok diye dalga geçmiyor arkadaşım. çocuk olduğu zaman ise iş daha ciddi olur okuldan dersten hayattan soğutur bu tür ibneler adamı. benim adonis kasım var diye şimdi sizle cin ali adamlar diye dalga geçsem olur mu ? olmaz. adam olun.
insanlar ne yazık ki birbirlerine karşı çok acımasız. iki günlük dünya da değmez.
Aynı şekilde başka insanların başka özellikleriyle de dalga geçen insandır. Konu değişir, dalyaraklık baki kalır.
kadınlarımızda tiroit bezine bağlı olarak da gelişen kilo hastalıkları olabilir. ülkemizde bu çok yaygın. ergenliğinden beri 1 ayın 3 haftasını diyette bile geçirse zerre kadar kilo veremeyebiliyor. aç yaşıyor ama çevresindeki bir takım it evlatları dalga geçiyor. kaldı ki boğazını tutmadığı için bu hale gelse bile dalga geçmek ekseriyetle orospu çocukluğudur.
benden onlarca yaş büyük olan aile bireylerime bile bu konuda ayar vermişliğim vardır. affedilmez bir şey bu.
çükü dal gibi olduğu içindir. dal yarak
Sözlükteki yüzde 90'ı şişman olan kızların sempatisini kazanmak için açılmış başlık. işe yaradı mı lan ? Bizi sattığına değdi mi amk ?
kendileri ile alay ederseniz sorun çözülüyor. denendi, başarılı.
kilo problemi olan erkekle alay eden dalam.
facebook'ta her gün ''italyan erkeğiii'' nidalarıyla koşturan 80 kilo üstü dişi arkadaşa yapılması gerekeni yapandır.
alay etmesen bu sefer daha kotu oluyor. sanki o kilolar hic yokmus gibi davranmak cok yapmacik duruyor. hem kiz kendini nimetten sayip yanlislarinin farkina varamayip allah korusun 200 kg falan olabilir. ne demis atalarimiz yilanin basini kucukken ezeceksin.
başkasının utancından eğlenebileceğini düşünen dalyaraktır.
daha kötüsü, kilo problemi olan kızın kilo problemi olan erkeğe şişman şakası yapması. aklınız karıştı değil mi? Benim de karışmıştı *
(bkz: itinayla ayar verilir)
aynı zamanda o kızın hatırı sayılır kilo vermesine vesile olabilecek dallamadır.