bugün

ekmek tüketin ekmek. bi oturuşta bi ekmek gömün. sabahları böyle zeytinyağına çökelek ekin banın banın vıcık vıcık yiyin. bir aya yağlanırsınız.
yaktığınızdan daha fazla kalori alamadığınız sürece olmayacak tavsiyelerdir. benim metabolizmam çok hızlı çalışıyor mesela, yediğim tüm yiyecekleri anında yakıyor. gece yatmadan önce bol kalorili yiyecekler tüketin. işe yarıyor.
günde 2 öğün yiyin, ve çok yiyin.
sıçmayın.
En yakın arkadaşım olun.

- 8-9 ayda 5 kilo aldım. Hayır hayır, kilo almak gibi bir amacım hiçbir zaman olmadı. Hep daha zayıf olmak istedim...
akşam yemeği yiyin.
100 kalori 13 gramdir.
1 bardak boza yaklasik 300 kaloridir.
Her gün 1 bardak boza icersek ayda 30 bardak eder.
30 bardak boza 9000 kaloridir.
9000 kalori 1170 gramdir.

Sonuç: yemeginizi düzenli yer yanina günde 2 bardak boza icerseniz ayda en az 2 kilo alirsiniz. Yarasin.
Nutellayı anal yoldan alın, kavanozuyla birlikte.
beyin nakli yaptırın.
eğer ruhsal bozukluğunuz da varsa antidepresan kullanın.
Geceleri yatmadan önce yarım ekmeğe bir tava patates kızartması sandviçi yeyin, 6ay devam edin.
Düzenli olarak spor yapın ve bir yandan da azar azar sürekli artan ölçülerle yemek yiyin gün içinde. Bu şekilde ebatınızın geri dönülemez biçimde genişlediğini göreceksiniz.
sığır gibi yiyip sadece sıçmaya kalkmak çok müthiş kilo aldırabiliyor.
denedim bizzat çalışıyor.
-bi isim verecek kadar bi göbeğim bile mevcut.
çok fazla yağlanmadan kas kütlenizi arttırmaya çalışın.

Sağlıksız beslendikten sonra her türlü kilo alınır. önemli olan vücudun isteklerini karşılayabilmek.
Tobleronu nutellaya bandırıp trabzon vakfıkebir ekmeğınin içine gömüp afiyetle yiyip hemen yatın. Uyanabilirseniz kilo aldınız demektir.
gece çalışıp iş çıkışı, sabaha karşı mümkünse lütfen direkt o dürümcü senin, bu çorbacı benim şeklinde takılın. olur bir şeyler illa ki.
Zor birşey değil. Geceleri ye ye otur hatta üstüne sabahlarıda ye 8 bilemedin 9 öğün ye , hiç spor yapma . Illaki alırsın.
Çok yiyip az sıçmak yeterli olacaktır.
öğrenmek istediğim tavsiyelerdir. gören bilen varsa gelen kutumu yeşillendirsin. 21 yaşında 64 kiloyum amk.
her akşam yatmadan önce 5 yemek kaşığı nutella.
makarna ile ekmek yemektir.
Hamile kalın.
43 kilo olduğumdan dinleyeceğim tavsiyelerdir.
Diyetisyenlik okuyan yazarlar özellikle, çok güzel olur.
yiyin amk. özellikle de ekmek ve et.

tavuk eti, hindi eti, dana ve bilimum kuzu eti.

böyle pişirin pişirin, tam ekmeğin içine yatırın, haldır huldur yiyin.
yiyin için yatın. hareketsiz olunca kilo alınır elbet.