bugün

şeker yemeyin.
Metabolizma hızınızı yavaşlatıp ailecek çekirdek çitleyin. Zira kıçınızdan tenya çıkabilir. Evet.
vücut geliştirmeye başlayın, ağırlık kaldırın, kas kütlesini artırmaya çalışın.
az uyuyun.
Yatmadan once margarin. Kalp hastaliklari icin de birebirdir bu recete.
çok ekmek yemek aptallık yapar, çok yağlı ve karbonhidratlı ürünler yerseniz orantısız bi kilo alımı olur bunun beraberinde göbek, bıngıl bıngıl bi baldır ile karşı karşıya gelebilirsiniz. düzenli beslenerek ve spor yaparak ideal kiloya ulaşılabilir. doktora başvurmak en önemlisi çünkü sizin bilmediğiniz bi hastalık da çıkabilir.
sigarayı bırakmak kilo almak için kesin çözümdür.
Göte tıpa takmak.
sıçmayın.
bol bol tatlı yeyin.
*yemek* YEEEEEE!!!!!
Günde 6 öğün protein, karbonhidrat ağırlıklı yemek yiyip köpek gibi spor yapın. Bu yöntemle 3 ayda 10 kilo aldım.
spor yap, masturbasyonu azalt, dengeli beslen mutlaka alırsın.
Spor yapip ardindan yiyebildiginiz kadar yemek yiyin. Protein karbonhidrat ve yağ içeren yemeklerin hepsi sofrada bulunabilir. Yalniz proteinin yeterli olmasına dikkat edin ki kas oraniniz azalmasin.
deltacortil 5 mg tb 2*1 kullanın . yan etkileri çıkarsa bana ne.
doktora gitmekte fayda var zira midenizde kurt falan olabilir.
Spora başlayın günde 3000 metreyi 15 dakikanın altına koşun. Ben kilo almayı başaramadım ama size güveniyorum gençler. Yapabilirsiniz.
hızlı yemek yenmelidir ama yapması zordur. kilo almak vermekten daha zordur.
beyin nakli yaptirin.
Ara öğünlerde içilecek büyük bir bardak tam yağlı süt, işe yarıyormuş diye duymuştum. Ama tabiki de en sağlıklı olanı bir uzman eşliğinde olanı, yoksa ayarı kaçabilir.
yemek yerken sıvı tüketmek daha çok yemenize yardımcı olacaktır.
Yatmadan once bir tepsi su boregi, bir tencere manti tuketin.

Bakin nasil kilo aliyorsunuz.
Gece geç saatte uyumaya yakın bol yağlı şeyler tüketin. Mümkün olduğunca ekmek yemeyi unutmayın.
gebe kalın. işe yarıyor .
kilolu bir arkadaş edinin ve özellikle akşam yemeklerini onunla beraber yiyin.