bugün

100 odalı sarayda kalamadığı için zoruna gitmiş bu durum oda böyle bir çözüm yolu bulmuş RTE ile yarışıyor..
doğruysa israftır.
akp israf yapıyor len aq. akpnin halka tepeden bakan elitleri len aq.

nolacak kardeşim gider 10 kasım'da saygı duruşu yapar masasına da kameranın göreceği şekilde nutuk koyar tamam işte bitti gitti.
Twitterda görmüş, kesin bilgi, yayalım.

Yahu iyi araştırırsan twitterda anan hakkında bile "bilgi" bulursun. Hele biraz dikkatli bak.
iktidarı, muhalefeti aynı yiyici. Şaşırtıcı değil...
Ne yapsın adam ejder meyveli smoothie içebileceği 1000 odalı sarayı yok.
stratejik bir hatadır.
Dunyanin en az 20-25 ulkesini gordum, bu kadar karraktersizinin bir arada toplandigi baska bir ulke gormedim.
Kilicdaroglu bunu yaptiysa( ki eminimki yapmistir) ,zaten bunun savunulacak yani yok, haram zikkim olsunda,

oglum siz nasil bir karaktersizsiniz ki, biri sarayinda altin kaplama tuvalette sicarken sus pus olup, bir digeri 5 yildizli otelde kalinca akliniza geliyor vatan, millet, ekonomi vs?
Allahaskina banada ogretin, bir insan nasil bu kadar donek olabilir?
- Milyonluk sarayda yaşayanlar var.

- çifter çifter maaş alanlar var.

Bunlarin yaninda devede kulak misali....
Siyasetin sağı da solu da bok püsürdür. Sanmayın ki namuslu biri gelir de yönetir.
israf bitecek.

görsel
Hiçbiri bir Mansur yavaş değil.
orospu dermiş ki ; mahallede herkes orospu olsa da bana kimse orospu diyemese.siktirin lan şurdan ;önce götünüzü yıkamasını öğrenin !..
Sarayda kalınca gurur duyuyorsunuz da ana muhalefet başkanı yapınca niye gocunuyorsunuz?

Türkiye’ye yakışmıyor mu?
Otel isletmelerine zamı da kılıçdaroglu yapmıştır.
Nerede kalaydı sabah kahvaltili yarim pansiyondami?
iste bunlar hep amariganin oyunu.