bugün

kimi zaman Birçoğumuzun aklından geçen anlık bir yanılgı. Bir zamanlar benimde düşündüğüm fakat yazmanın verdiği doyumsuz zevkin bunu bastırıp, yok ettiği gereksiz bir düşüncedir. Öyle ya ekşide de olsam ya da başka bir yerde de olsam ben gene benim, Yine aynı şeyleri düşünecek ve yazacaktım. Tabi şu da var eğer arkadaş ortamında ben şurada burada yazıyorum, sözlükçüyüm demek insana olağan dışı bir karizma katacağını düşünenler varsa onlara diyecek sözüm yok. Ekşi’de yazanlar sokakta yüzlerinden falan tanınmıyor bu kadar abartmamak gerek, sonuçta yazıyorsak bir yerlerde, herkesin kendine göre bir okur kitlesi vardır-olacaktır zamanla da. Ekşi'nin kapısında; bir devlet dairesinde işlem sırası bekleyen umutsuz insanlar gibi sıram ne zaman gelecek bekleyişleri yapmaktansa bir yerlerde bu yazma işlerine başlamak daha iyidir. Etiket takıntılı olmamak gerek, nesildaşlarım koşturmaya devam. * *
Yanilmayin sevgili yazarlar mis gibi uludag sozluk burdayken eksi de neyin nesi
doğru önermedir. orada yada burada yazmanın artık bir farkı yoktur. net kullanan sayısı artıyor ve bu sözlükte de kaliteli yazar sayısı artıyor. yanılgıya düşmemek gerek. yazmaya devam.
yanılgı falan değildir. zira ekşide kızlar teklif ediyormuş.
ekşi, istikametine giden tek seferlik bir otobüs, binemedim diye peşinden baka kalmak çok gereksiz. amacımız yazmaksa istikametimizde aynı demektir. uludağ sözlükte bu istikamete gidiyor.

okuyorsak düşünürüz düşünürsek te yazarız. fark budur, faklı olanlar da buradadır.
uludağ candır. dağılın.
sabah tayfası ile uludağ sözlüğün yerini hiç bir şey tutmaz azizim.
3 bin küsur entry sahibiyim ekşi'de, tat vermiyor. evet orada kızlar teklif ediyor bir sürü kız arkadaşım oldu ama ulu'daki arızalar üzerinde araştırmalar yapmak daha ilgi çekici.
orada da yazan biri olarak bir şeyi değiştirmeyen yanılgıdır. artık tüm sözlükler tatsizlaşmıştır.

(bkz: aman ergen canım cicim ergen)
güncel Önemli Başlıklar