bugün

kalemi sağlam yazar.
dün farkettiğim ve daha önce neden farketmedim diyerek hayıflandığım, entrylerinin büyük bir kısmını okumaya çalıştığım yazar ayrıca.
(bkz: #6106638)
ilgili entrysi ile dikkatimi çekmiş yazar.
güzel yazmış vesselam. kalemine aman klavyesine sağlık.
uzun bir aradan sonra tekrar yazmaya başlamış. yok mesele bu değildi aslında: çok tehlikeli bir mahlası var, onu söyleyecektim ben. birisine ayar verirken, sırf mahlasını yazsa yeter... yok ya, çok tehlikeli.

hoş gelmiş tekrardan.
fransız sineması ile arası pek de iyi olmayan bir yazardır. öte yandan eleştirilerini açıklamalı olarak yapması sinemaya genel bir ilgisinin ve bilgi birikiminin işareti sayılabilir.

(bkz: daniel auteuil)
(#13691089)
bir bruker, bir owencan tadında trollük yapmaya çalışıyor besbelli. neyse ki o geyikler yapılalı, o yollardan geçeli çok zaman oldu. kimse yemiyor artık 3.sınıf kopyalarını...

(#13693436)
(#13693264)
(bkz: #13693436)

şakaysa hiç komik değil.
(#13693462)
uludağ sözlük'te hiç sektirmeden herkesin takip ettiği ve kıskandığı açık ara en iyi yazar.
(#13704531)muhtemelen behzat ç dizisinde dayak yiyen ezik figüranlardan biriydi.
ne hırs varmış ya la sende !
günlük hayatında dikkat çekemeyen, hoşlandığı kızı hep başkalarına kaptıran bunun sonucunda sözlükte troller dikkat çekiyormuş ben de kasayım da dikkat çekeyim popüler olayım herkes beni konuşsun diye uğraşan bir ergen muhtemelen. ergen değilse daha vahim tabii durum.