bugün

avustralyalı 11 yaşındaki kızın kısa adı KFC olan fast food restoranında yediği menüden sonra salmonella bakterisinin yerleşmesi sonucu felç kalmasıdır.insan sağlığına verdikleri değerler kapitalizmin kirli yüzleri olan bu restoranlar insanları zehirlemeye ve öldürmeye devam ediyorlar.

(bkz: nasıl insanız lan siz)
(bkz: kentucky fried chicken)
(bkz: kötürüm bırakan chicken)
milyonlarca kişiye farklı yerlerde aynı lezzeti sunan bir firmanın adının karalanmaya çalışılmasının en kolay yolu... bilmem kaç milyon kişiden birinde böyle bir durum yaşanmış olabilir, kaçınılmazdır. bu firmayı kötü yapmaz. bu mantıktan bakarsak otomobil firmaları da en büyük suçlululardan biridir zira her gün binlerce insanın ölmesine bir şekilde de olsa neden oluyorlar. hem bu bakterinin kfc'den kapıldığı konusunda nasıl bu kadar emin olunabiliyor o da bir muamma! kfc bildiğim kadarıyla tavuklarını türkiye'de de olduğu gibi bilinen büyük şirketlerden alır mudurnu, banvid v.s. gibi. ki bunların denetimi de türkiye için sağlık bakanlığı gibi kurumlar tarafından yapılır ve belli prosedürleri vardır. en azından ben öyle umuyorum. bu durumun dışarda da farklı olacağını sanmıyorum, aynı sistem. sözün özü kfc'lik bir durum olduğunu düşünmüyorum. şimdi diyeceksiniz neden savunmaya geçtin arkadaşım hayır mı! merak etmeyin kapitalizmin kirli yüzünü elime yüzüme bulamadım. mantıksız bir durum söz konusuydu, bir de kfc'yi sevince ondan şeyettim.
kentucky fried chicken dan yeriz bizde.

edit: o zaman friend chicken dan yeriz.
acı bir gerçek. umursamazlık, dikkatsizlik, boş vermişlik, karaktersizlik, adilik, şeref yoksunluğu.
tek amacın para olması.
(bkz: friendlyfire)
(bkz: tavukların intikamı)
(bkz: kentucky sicked chicken)
talihsiz bir kızın başına geleni koskoca kfc'nin başına yıkan insan saçmalığı.

kfc'ye gidip oradan yiyen insan sayısı milyonlarla ifade edilir. orada yenen menü, cart curt sayısı ise milyarlarla.

1 kıza bu oldu diye koca firmaya bok atılır mı, gerizekalı mısınız siz? o işletmeye dava açılır, o bakterinin nereden geldiği araştırılır, suçlusu bulunur ve cezalandırılır.

ne meraklısınız amına koyim millete sövüp saymaya. her akşam burger king'e gitmeyi biliyorsunuz ama.
(bkz: kentucky paralized chicken)
güncel Önemli Başlıklar