bugün

Doğru olanı yapmıştır. Kadın pişman olduğunu ve birdaha yapmayacağını söylese bile erkek unutabilir mi? Yapana helal olsun. Rahatlıkta son nokta.
oğlanlar oğlanıdır.

kadının bi kaybı yoktur. kişi zaten oğlandır.

kadın aslında kendini sorgulamalıdır, neden oğlancılık diye...
Ya ne yapacakti. Oglum sinirlendim simdi bak. Mal gibi bir daha aldatmasini mi bekleyecek. Tutmayin lan beni. Lan tutma.
Bir polis kadın sikip hemen geri dönecek olan oğlandır.
hemen terketmiyorsa şerefsizdir.
yapması gerekeni yapan arkadaştır. ayrıca; "madem eksik, siktir git kendine fazlası olan birini bul orospu." da dedirtir insana bu hadise.
heriftir herif.
Erkeğin cinsel ve duygusal yetersizliği kadını başka arayışlara ite bilir. Kısmen doğru önerme.

Aldatılmak istemiyorsan, sevdinmi tam sevecen s.ktinmi tam s.kecen. Ama her şeyden önce değer verecen. Sofrada yeri öküzden sonra gelmeyecek.
aldatmak kadar adi bir eylem yoktur ister erkek ister kadın olsun bu bir insana yapılabilecek en büyük hakarettir fakat kimse kusura bakmasın bu entryi zevkle okudum yazarın amacını, zihniyetini bilmem ama bana bir misilleme gibi geldi. aldatan erkeğin bahaneleri hazırdır, aynıdır; dırdır yapıyor, çok konuşuyor, kilo aldı, memesi sarktı, artık kadınlık görevini yerine getiremiyor, beni tatmin edemiyor vs vs.. ve yıllar yılı kadınlardan da bu hakaret yüklü davranışları tolere etmesi bekleniyor, susturuluyor, bir şekilde kabul ettiriliyor. erkek ise elinin kiridir denilerek temize çıkarılıyor. sanırım sözlük erkeklerine şu kadarcık bir empati kurmak bile zor geldi.
Dimyat`a pirince giderken evdeki bulgurdan olmak diye bir sözümüz vardı onu hatırlattı nedense,

kaybedilen bulgurun arkasından çemkirmekte cabası.
zaten terk edilmiş adam. terk ediyorum diye yaptığı kabullenmekten başka bir şey değildir.
aldatmayı haklı çıkarabilecek bir neden yoktur. bundan dolayı en doğrusu yapmıştır oğlumuz. helal olsun.
aldatan karıyı sevip kucaklamak lazım zaten.

aldatan kadın sevmiyordur, onu sevmenin ona değer vermenin anlamı yoktur. aynı şey erkek için de geçerlidir. eşcinseller için de geçerlidir, diğerleri için de geçerlidir.
Aldatmis madem neden o noktaya gelmisler suc kimde?
Sorusunu akla getirir.
herkes ikinci bir şansı hak eder. ama üçücüsünü asla.
(bkz: oha troll cikti lan bu)
Adamdır.
hadiseden hadi deli oğlan şarkısı armağan edilesi oğlandır. oğlan ne la. evet.
(bkz: biri şuna koca bulsun amk)
(bkz: menapoza girmiş kadın feryadı)
eksik erkektir.

Bir polis kadin i ozlemek.
akıllı işi yapıyordur, zira ilişkiye bir kere yalan dolan karışmıştır. kadını affetse de eskiye dönmek 1 yılını alır, eski güvenini tekrar kazanması ve kadınını üzmemesi ise 2 yıl.