bugün

vajina üstünde g.t s.kmektedir.
ego patlaması yaşayan erkektir.
zira ya kendini beğenmiştir, yada altında başka şeyler aranır.
biscolata yiyor ise durum ortadadır efendim.
ya kızda bi bokluk vardır, ya da çocukta.
başkasına veriyordur. (ya gay se?)
evlidir.
Gay ya da asiktir.
ilk adımın kızdan gelmesinden hoslanmayan erkektir.
şüphesiz ki o en iyilerine layıktır.*
en asil egoların sahibi olan erkektir.
1-tek kelimeyle sırılsıklam aşıktır 2-deliler gibi sevmektedir 3-sevdiği kıza yanlış yapmamak için delikanlılığın tüm raconunu sergiliyordur 4-sevdiği kızdan başkasını gözü görmüyordur. 5-e zaten aşkında gözü kör değil mi dir?
daha iyisini bulacağını bildiği içindir. emin olun öyledir.
Belki de idealleri vardır.. kendisini derslerine adamaktan önünden geçen çok güzel kızları bile göremiyordur belki.. güzel kız gördüğünde aklı medeni hukukta, ceza usulu muhakemelerindedir belki de.. ideallerini kızların çok üstünde tutmuştur belki.. kızları olmazsa olmaz görmüyordur belki de.. ailesini mahcup etmemek ve en iyisi olmak için uğraşıyordur belki de.. kim bilir ?
enerjisini vakumlatmak istemiyordur..
seçmeyi öğrenmiştir yani mecbur mu amına koyayım..
ters psikoloji yapmaya çalışıyordur, ben çok yapıyorum oradan biliyorum. ha tutmuo o başka.
Benimdir diye entry girenler, mesaj kutusunu sürekli check etmektedirler.
daha hanım seviyordur.
Göreceğini görmüş olan erkektir. O artık aşkı bacak arasında değil kalpte arar. idolümdür.
Sevgilisi olan erkeklerin büyük çoğunluğudur.
asılan kız iticidir amk istediği kadar güzel olsun.
Kız kendi kendine asılır mı amk. Virgül kullan pampa. Bir virgül nelere kadir.
what are you thinking black black?
Ağır ılıktır.
kendisine asılamasın bence.
ileride onunla paylaşacak hiç bir şeyi olmadığını iyi bilen erkektir. ya da çok reddedilmiş, ya da kazık yemiştir. belki de o taş gibi kız için fazla yakışıklıdır. şahsen ben de kendime yakışanı giysem kendime baksam ben de dağa taşa yüz vermem. saygılar.
yüz verirse bütün ayılığı ortaya çıkacak erkektir yani ben.