bursa da imza gününde imzamı almak için gelmiş binlerce hayranıma imza dağıtırken.
bursa da imza gününde imzamı almak için gelmiş binlerce hayranıma imza dağıtırken.
3 ay parası tıkır tıkır yatan yatış halindeki öğretmen olarak görüyorum. Ohh mıiss.
yatakta. allan gece 12 sinde ne yapcam amk orda burda..
jeoloji dalında başarılı bir mühendis olarak görüyorum kendimi. belki toefl'ı kazanarak kanada'ya göçmen olarak gitmiş bir mühendiste olabilir. kısmet bunlar.
tuvalette.
iş görüşmelerinde sizin vizyonunuzu ve götünüz başınız şimdiden oynuyor mu diye sorulan Amerikan tipi mülakat tekniklerinden birisidir.

Böyle bir soru tecrübeliyseniz genelde gelmez, ancak ilk işiniz olacaksa riskli bir cevap vermek diğer adayların önüne geçmenizi sağlayabilir.

Burada önemli olan size bu soruyu soranı düşünmeye gark etmektir.

Standart: Kısmetse şirketinizde terfimi almış olarak orta düzey yönetici olmayı öngörüyorum

Alternatif: Çalıştığım pozisyonda uzmanlığımı kazanıp, gerekli donanımı zaman içerisinde oluşturarak; niteliklerime uygun kariyer planlaması sunulması dahilinde uzun dönemde planladığım üst düzey yönetici adaylığı pozisyonu için yönlendirmenizi öngörüyorum

Hoş, linkedin için yazdıklarım okunmadı belki bunu okuyan olur...
ayağımda yeni çıkmış olan nasır için bir ortopediste görünmeye giderken görüyorum kendimi. (#29138520)
Ben kendimi aynada bile goremezken , nasıl bir mekanizma ki bu kendimi 5 yıl sonra gösteriyor bana ? Nerde mi hayal ediyorum ? * entry silinsin istemiyorum.
Zor bir soru.
Açıkçası pek ileri görüşlü değilim en fazla 1 2 yıllık kalkınma planlarım var benim.
Yatakta uyuyoken.
5 yıl sonrasını göremiyorum. öldüm mü acaba?
(bkz: kalbimizde yaşıyor)
hayatimin en guzel yillarini yasarken goruyorum kendimi ( ölmediysem tabi ).
Kendi işimi kurarım herhalde.
Elbette televizyon karşısında kocişime meyve soyarken.
Önce koca bulmam lazım. Televizyon, meyve kolay. Hehe.
Saat kaçta? Bu çok önemli.
işlek bi caddede fazla büyük olmayan sevimli barimi açmış,arkadaşlarıma gönüllü olarak barmenlik yaparken..
türkçe öğretmeni olarak görüyorum.
hayatımda olağanüstü bir şey olacağını sanmıyorum. aynı tas aynı hamam gideceğim bence.
Şimdikine göre çok daha fazla para kazanmış ve hayallerindeki estoril blue renkli M5 otomobille gezerken görüyorum.
Apple. 5 yıl sonra editleyeceğim.
30 yaşında ve bekar hissediyorum.
ben en iyisi kutuma gideyim.
Mezarda.
Göremiyorum doktor.
ölmüş olmayi umuyorum.