bugün

Kendim.
Bazen umutsuzluğa kapılıyorum.

Saygılar sunuyorum azizim...
Bana kötülük yapana inatla iyilik yapmaya çalışmak. Bu dünya için fazla saf ve salağım.
normalde gayet insanlarla iletişim kurabilen söylemek istediğim şeyi çekinmeden söyleyebilen bir insanken akrabaların yanında tam bir ezik gibi davranıp doğru düzgün konuşamamam.
Aşırı aşırı bağlılık, takıntı, saplantı.
Arkadaşlar hepinizinkini ayrı ayrı okudum bunların hepsi bende var.
insanlar beni yanlış tanımasın diye kendimi onlara kanıtlamaya çalışıyorum halbuki buna gerek yok.
insanlara hak etmemelerine rağmen çok değer vermek, sevmek. iyilik yapmak karşıdakini düşünmek.
Birine borç verince geri isteyemiyorum artık kimseye borç vermeyeceğim.
sinirliyim.
Çok duygusalım.
Birilerinin derdini kendime dert edinip yardımcı olmaya çalışıyorum ve yeri geliyor oluyorum da. Sonra o birileri kendisini iyi hissedip yoluna devam ederken ben arkalarından bakakalıyorum.
- Sıradaki!
Fiziksel görüntümü beğeniyorum. Daha uzun daha fit ve daha kaslı olmalıydım.

Kaval kemiğine ekleme yaparak boy uzatma operasyonunu saymazsak daha uzun olma konusunda yapılacak bir şey yok ama geri kalan her şey için spor salonuna devam ediyorum.
inatçıyım. Bazen çok hem de.
görsel
(bkz: kendim)
detaylar istemesem de şıp diye gözüme çarpıyor. bazen sessiz kalıyorum ortamlarda özellikle. bunu da mı fark ettin demesinler bana psikopat muamelesi yapmasınlar diye *
Artı eksi kutuplara sahip olmak.
özgüven eksikliğim.
Toplayip toplayıp birden patlamak. O zman çok kötü oluyorum ve o halimi hiç sevmiyorum.
Içimdeki Her şeyi söyleme isteği. Tutamıyorum.

Edit: dedikodu olarak algılanıyor olabilir. Özellikle içimdeki duyguları açığa çıkarınca bunları koz olarak kullanmalarından bıktım.
insanlara hayir diymemek.
Artık kendimi tutamaz oldum.
Ters gelen bir şey mi var gelişine vuruyorum.
bir kelimenin bile bütün neşemi sikip atması. kurtulamıyorum bundan.
Samimi olmayacağım diyip insanlarla samimi olmak.
şekilci olmam. yeni tanıştığım birini kılık kıyafeti ve tipi ile eleştire biliyorum. hayır yani aynada gördüğüm şeyde bi boka benzemiyor pek ama yapıyorum işte. Sonuçta önemli olan sorunlarımızı farkedip değiştirmek için birşeyler yapmak.