bugün

bacım sonuncunun hafif gideri var bence. sözlüğün en yakışıklısı tabisi necatidir.
Özgüveni yüksek olan erkektir. Bende buraya 2-3 resim attım ama ben yakışıklı olduğumu bırak çirkin olduğumu düşünüyorum. Fakat insanlar beni beğeniyor. Doğru dürüst uzaktan tanıdığım büyüklerim hitap ederken yakışıklı diye sesleniyor. Zaten yakışıklı olup olmamak mesele değil önemli olan iyi bir insan olmak değil mi bu geçici yerde. Allah öbür tarafta huzuruna aldığında tipten değil nasıl kulluk yaptığından hesaba çekip ona göre Notu verecek.
Helal olsun sana ablacım. Necatiyi taklit eden bu furyaya bir dur demenin vakti gelmişti. Alkışlıyorum.
şunu anlatamıyorum insanlara. lan oğlum, bir kız sana ''yakışıklı'' dedi diye yakışıklı olmazsın. ya da güzel kızım sen de öyle bi erkek sana salya akıttı ya da ''çok daşşsın'' dedi diye güzel olmazsın lan.
sana güzel/yakışıklı gelen başkasına iğrenç/tipsiz gelebilir. şunu bi sokun artık kafanıza.
her insanın tipi farklıdır. sen rihannayı düşündüğün an erekte olursun, ben; ''bu ne lan karamarsık gibi.'' der burun kıvırırım.
ben meryem uzerliye hasta olurum, sen ''o ne lan öyle leş karı'' dersin.
bırakın artık bu öznel kavramları nesnele dönüştürme isteğini. 100 kişiye yakışıklısın ama 100 kişiye ''ayy götüm''sün.
(bkz: pileyboy necati)
Bütün erkekler kendini yakışıklı sanar.
kendini güzel sanan kezbandan daha zararsızdır. çünkü her erkek ne kadar yakışıklı olursa olsun arkadaşlarından ilyas salman muamelesi görebilir. ama kız türüne böyle antrenmanlar yapılmaz.
Selamm.
neredeyse her kızla arkadaş olabilecek özgüvene sahiptir herkesle samimi olmaya çalışır.
erkeklerin büyük bir kısmı bu gruba girmektedir.

özgüven nasıl bu kadar gelişmiş, bu ne yaman göt kalkıklığı bilinmez ancak her türlü arkadaşlık sitesinde(facebook, twitter, instagram, sözlük) gördüm ki bir erkek kendisinden bahsetmesi gereken bir platformda övünerek ne kadar yakışıklı olduğunu anlatıyor.gözlerine perde inmiş gariplerin.

okay, so you're brad pitt.vay aq.
Güneş gözlüğü takan bütün kekolar.
Bence bozmayın sansın. Onun da canı var.
muhtemelen değildir. anasının sevgisi, kankasının gazı ve biraz da özgüvenle o hale gelmiştir.
Benimdir.

Şerefsizler yıllarca sen şöylesin sen böylesin deyip kandırdılar. Birden aynaya bakmak aklıma geldi. Evet baktım o aynaya. Bir de ne göreyim. Kendimi kendimden çıkardığım takdirde cari açık verecek kadar tipsiZim.
içi boş balondur eninde sonunda patlayacaktır.
Karşı cinsten biraz ilgi gördüğün de güzel olduğunu sanan kız gibidir.
Benimdir. Kendimi yakışıklı sanmaktayım. Ama cidden yakışıklıyımdır.
Vallaha bakın yakışıklıyım ya.
anamız bizi yakışıklı oğlum diye sever. en çok duyduğumuz laf budur.
aşırı bir özgüven eksikliği yoksa, her türk erkeği kendini yakışıklı addeder.
sen tipsizsin diyen bir kıza da, "sen anamdan daha mı iyi bilecen" şeklinde cevap verilebilir.

unutmayın kendini pirenses sanan yurdum kızları; sizin de aşağı yukarı bize benzeyen oğullarınız olacak. görecem ben sizi o zaman!
Bir insanın kendini yakışıklı bulmasında zerre zarar olmadığı gibi reddedilince ''Allah'ım ben çok yakışıklıyım sen beni nasıl reddedersin, inanamıyorum.'' triplerine girmesi ise insanı yorar. Zira her şeyi yakışıklılık/güzellik sanan insan kısa sürede kazanıma ulaşsa da uzun vadede çok şey kaybedecek.
Edeceğim küfürler için özür dilerim.

Şimdi efendim bu tipler önce çevresinde bulunan bir kaç kızdan yakışıklısın lafını duyup böyle sanarlar kendilerini. Halbuki bu laf dalga amaçlı söylenir bu davarda kendini bir bok zanneder. Yürüyüşü, konuşması değişir. Yeminlen gülüşünü değiştiren arkadaşım vardı. Ulan amina kodumunun dingili sen kimsin ya kuzey guney izler kendini kivanca benzetir,ezel izler kenana benzetir. Ulan biraz realist olun hic kimse mukemmel değildir hele ki sen hic degilsin onun icin daha fazla sebeklik yapma. iki kizla takilinca yakışıklı sanmasin kimse kendini. Diyeceklerim bu kadar iyi geceler
sözlükteki erkeklerin yüzde 99'udur. size bıyığımın altından bir tebessüm bırakıyorum.
Sözlük erkeğidir .
görsel
Erkeklerin pek çoğudur.
Karşılığında kendisini güzel sanan pek çok hatun da vardır.
aynaya bakıyorum diyorum ki yüzün bok sıfatın bok acaba kaştan gözden bir şey çıkar mı yok simsiyah memleketin % 83,7 si gibi. sonra aşağı iniyorum göbekten başka bir şey yok hemen yukarı çıkıyorum yukarıda saç yok. ucundan bir şey yakalayım istiyorum ama olmuyor. yani açıkçası ben yakışıklı sanmayı çok istiyorum ama yok malzeme kötü.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar