bugün

harbi harbi biz türk erkeklerinin kanında biraz değişik bir şeyler seziyorum.
yolda gördüğümüz çoğu kızı eleştiriyoruz ve bir kaçı haricinde diğerlerini kötülüyor onlara çirkin muamelesi yapıyor. hatta dalga geçiyoruz.

ama hiç bir zaman kendimize bir bakmıyoruz. artık en çok sevdiğim kelimelerden biri olan empatiyi yapmıyoruz.

o kızı beğenmiyoruz bunu beğenmiyoruz ama hepimizde yakışıklı hepimizde iyi erkekler değiliz. bir kızı beğenip onu çok isterken onun ret cevabına dayanamıyoruz ama bunu şöyle değerlendirmek gerek:

hoşlanmadığınız veya çirkin bulduğunuz bir kızın size teklif ettiğini düşünün cevabınız büyük ihtimal hayır olacaktır. işte kızlarda bunu yapıyor. onlarda pek anormal bir durum yok sadece biz göremiyoruz.

biz erkekler olarak her kızın bize bakacağını her kızın bizimle birlikte olacağını sanıyoruz ama hiç abartmıyorum feci şekilde yanılıyoruz.

herkes birbiriyle uyumlu değil. malesef değil.

bunu tek bir cümle ve ayrıca bir tanım ile özetlemek gerekirse:
"her tornavida her vidayı sökmez.
(bkz: sen de mi brütüs)
beğenmesse beğenmez ne yani ben dünyanın en çirkin erkeğiyim belki ama kız da güzel değilse güzel değildir arkadaşım zorla mı?
(bkz: kendini süper sanan) değil (bkz: süper) denmeliydi.
kendimden başka erkek tanımadığım için cevap veremiycem.konu başlığı açan arkadaş Türk erkeklerinin tamamını nasıl tanımış merak ediyorum.
(bkz: sen yenisin galiba)
(bkz: geriden geliyorsun)
(bkz: yıl olmuş 2011)
Hayatın bazı gerçeklerini kabullenmenin vakti geldi.
hatalı cümle.

kendi adına konuş argadaşım, ben kendimi süper sanmıyorum, ben süperim. aha bu da götüm (_)_)
"her erkek zeki,güzel,anlayışlı ve onu çok sevecek bi kadın ister. iyi güzelde adama sormazlar mı, bunları hakedecek ne yaptın." demiş yılmaz erdoğan,konuyu da çok güzel özetlemiş.