bugün

bir süre sonra paranoyakliga yol acar. rahat ol. derin nefes al. vermeyi de unutma.
boktan bir duygu ya da sizin güzel hatırınız için durum da olur.

dokuz yüz doksan dokuzuncu entryim böyle mi olacaktı benim!
genellikle sadece boş boş bkz veren yazarların eylemidir.
bir de saçma sapan alakasız yorum yapan var o ayrı.
ayrıca yazarın yaşını merak ettiren durumdur.

en gerçekçi tahmin: youtube veya onun benzeri sitelerde komik bir video izlediginde altına ehehe ya da muhaha şeklinde yorum yapan kişilerin eylemidir.
birkaç gün entry girmeyen yazarın "yahu sözlükten atılır mıyım acaba? üyeliğim silinir mi?" triplerine girdiği durumdur.
sorumluluk hissidir.
ne zamandır sözlüğe doğru dürüst yazmayan kimselerde görülür.*
uzun zamandır girmemişsindir sözlüğe falan, girdiysen de yazmamışsındır. açayım da yazayım dersin. ama gel gör ki ne solda bir başlık seni bekliyodur, ne de başka bir yerde. zaten önceden de planlanmamışsa düşer içine bir dert. yazmadan çıkmayayım dersin. ama ne yazıcan? belki saçmalarsın bir şeyler, ama için rahat etmez adam gibi girmeden. sonra gelirsin böyle başlıklara yazar, rahatlarsın. oooooh.*
eğer uludağ sözlükteysen hissedemeyeceğin zorunluluktur. düşünülüp de yazılmayan açılmayan hiçbi başlık yok nerdeyse.
üç ay entry girmeyip üç ay sonra tekrar sözlüğün başına geçtikten sonra içinde bulunduğum durum.
sözlükte yazmanın dayanılmaz hafifliği.
(bkz: oldu o zaman)
(bkz: dünyayı kurtaran adam)
normal bir histir zira her yazar yazmak ister, işi budur.
birazdan sıçacağınıza işarettir. zorlama entry kasıntı olur basur gibi kaşıntı yapar..
insan deli gibi birşeyler yazma peşinde yazsam kabul edilsede yazar olsam gibi.
bilhassada sosyal pratikler uğruna sözlüğe girenlerin içine düştüğü durum...'espri yapamıyorum, sosyal ortamda pasif kalıyorum, bana yardımcı olun' dercesine gelir ve devamlı online olduğu halde entry girmeden öylece durur. He-man deki orko gibi yoktur ama var gibidir...salınan uçuşan bir şeydir sanki. karanığın içinde gözleri görünür gibidir.