bugün

Kimseye kendimi anlatma- açıklama ihtiyacı duymuyorum artık. Çünkü herkes görmek istediği kadar görüyor ve benim bununla uğraşacak halim kalmadı.
bir bıraksa kendini yoğunluğunu farklı şeylere knalize etse .ben kelamının iticiliğini kavrayabilse .bütün dünya değilse bir kaçı anladığını sanacaktır.
Kendine değer veren insanların başına gelmez sanırım bu.
sonrasında gelen tükenmişlik tehlikelidir, çok önceden birikmiş faturaların tümünü tek bir kişiye kestirir...
karşındakinin hayatı nasıl algıladığıyla bağlantılı.
kendisi bildiği birkaç cümlecikle ömrü-hayatını geçirmekten memnunsa, dilediğiniz tüm dillerdeki anlatımları biraraya getirelim, gene de anlatmak istediğimizi sadece kendi istediği şekilde yorumlayacak. gereksiz yere yorulmaya gerek yok. pas geçelim.
aslında anlaşılamamış olmaktan yorulmaktır. siz ne anlatırsanız anlatın anlaşılamamış olarak kalacaksınızdır yine de.
"ne kadar anlatırsan anlat anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır" bunu unutmamak gerek. acı tarafı genelde anlar anlamasına ama işine gelmez, çıkar, menfaat ağır basar. merak etmeyin "gerçekten" anlayan anlamak isteyen tek seferde yapar bunu. birinciyi anlatın, ikinciyi bonus verin ama üçüncüde ceketi alıp çıkın. bırakın kendi cilalı anlamsızlıklarında kaybolup gitsin, siz yorulup durmayın.
bireyin kendisini, duygu, dusunce hal ve tavirlarini anlatmaktan bikkinlik duymasi halidir.

sozlukte tarafimdan hissedilen yorgunluk hissiyatidir efenim. anlatiyorum anlatiyorum.. elde var sifir... dogru soyleyin hepiniz mi erkeksiniz lan? bak lutfen ama.. hatun olup da benden saklayan top olsun mu?

entry canlandigi takdirde gorulebilecek olan not: 2 satir entry yazdim 3 farkli sebeple silindi.. bunun bir rekor oldugunu dusunuyorum ve odulumu bekliyorum
hele de online da tanışıyorsan biriyle... anlat dur aynı şeyleri.

bundan yorulduğumdan bıraktım yurt dışı siteleri vs.
Kendimden bahsetmeyi sevmem çoğu şeyede he der geçerim durumudur.
bırak yorulmayı, kendini anlatmaya çabalamak bile gereksizdir.
zamanla anlaşılır insan, anlayamayacak olana ne desen boştur zaten.
(bkz: kendinden yorulmak)
insana bazen "nasıl arkadaşlarım var benim" gibi cümleler kurduran yorgunluktur.

ayrıca; (bkz: grup içinde susan kişi olmak)
(bkz: kimse beni anlamıyor)
yeni arkadaşlıklar sonucu kendini anlatma hedesinin verdiği biraz kendini tekrar eden biraz heyecanlı yorulmadır.