islam adına fetva da verirler.
celiskili yazarlardir, o kadar sabah aksam cinsel basliklar icinde dindarlardami var gercekten?
Jr alim sananları da mevcuttur. (bkz: kadi kizi)
daha çok solcu , kemalist ve ateist eğilimli yazarlardır. ben müslüman yazarda pek rastlamadım bu tür kibir ifadelerini.

ideolojilerini anlat desen ışık görmüş tavşana dönen bu kesim, kendisinden olmayan her düşünce sahibi insana olmadık hakaretler savurarak güya dalga geçerler. atıyorum 25 milyon oy alan partide bir cahil mi var onu örnek göstererek hepsi bunun gibi der. ya da o görüşü destekleyen bir sanatçıyı ele alarak işte der seviyeleri. oysa kendi düşünce temsilcilerini hiç kaale almazlar.

sadece kendilerini okuyor veya izliyor veya geziyor zannederler. oysa bugünün anadolu müslüman evladı dünyanın değişik üst düzey üniversitelerinden mezun olup iyi işlerde çalışabiliyor. dünyayı geziyorlar.

dünyada sadece kendi görüştekilerinin bilimle uğraştığını düşünürler. oysa ilim ve bilim sahibi müslümanlardan bi haberdirler.

dünyanın hiç bir yerinde olmayan bir at gözlükle alemi anlamaya çalışırlar da müslümana yobaz çağdışı iftirasını atarlar. oysa insanın kılık kıyafetini şapkasını karışacak kadar ileri gidenler kendileridir. müziğini bile yasaklatanlar, ülke dışına çıkma yasağı koyanlar da kendileridir.

çağdaş dünya olarak gösterdikleri ülkelerde olan sanayii ve enerji kaynaklarını bildikleri halde ülkesini getirmemekle ve bunları önlemekle övünürler sonra da onların biryerlerini yalamaları fikrini açıkça yazarlar. bknz: alman hayranı sözlükçüleri.

vsss..