Gönüle sözün geçmediği, yaş farkının umurunda olmadığı, belki ilkokul hocasına aşık olmakla, belki ergen dönemde yetişkin birini sevmekle ortaya çıkan, bireyin kendinden yaşça büyük birini sevmesidir.
bir kadın için sorun olmayan fakat erkek için sorun olan durumdur.
Aşırı koyan bi durumdur üzer hele ki seni bi kardeşi olarak görüyorsa göt olursun hafız.
bugün izmir optimumda sinemaya gittim. spider man 2 ye. saat 3 seansıydı türkçe dublajlı olana denke geldim diye üzülmüştüm ama kesinlikle türkçe dublaj harikaydı tavsiye ederim

--spoiler--
gwen in ölümüne gerçekten çok üzüldüm çok etkilendim
--spoiler--

sinemadan çıktıktan sonra d&r da bir tur attım yeni çıkan kitaplara baktım. nasıl olsa pdf sini bulur okurum diyerek her zamanki gibi bir şey almadan çıktım. ardından bir alt kattaki media markt e uğradım. güya büyük teknoloji mağazası ama bir tane bile klavye stickerı bulamadan ayrıldım. ordan tekrar bir üst kata çıktım yemek katına. ne yesem diye düşünürken popeyes canım çekti. neyse sıraya girdim artık yorgunluktan mal mal etrafa bakan elemanlardan soran olmayınca ben bağırdım sipariş vermek istiyorum diye. 15 li nuggets menümü aldıktan sonra gözlerim boş masa aradı. ilerde yeni temizlenmekte olan bir masa gördüm tam hızlı adımlarla ilerliyordum ki bir kız benden önce oturdu oraya. neyse dedim başka tarafa yöneldim hemen yanımda henüz temizlenmemiş bitişik iki masa duruyordu. hemen çöktüm ve yemeğime başladım. ben otururken bu bitişik masanın diğer ucuna benden yaklaşık 15 yaş büyük bir kadın oturdu. ama ne kadın:

kumral bakımlı saçları, hafif makyajı harika burnu, masumane bakan gözleri, incecik beliyle harika uyum gösteren vücudu... tam anlamıyla çarpıldım. nedense içimde sanki tanıyormuşum gibi bir his uyandı. az sonra yanına kendisinden biraz daha genç bir bayan arkadaşı geldi. aman tanrım sesi kadife gibiydi. bense yemeğimi ağırdan alıyor bir yandan ince ince bakıyordum. farkındaydım o da bana arada bakıyor ben kafamı çevirince o da başka tarafa çeviriyordu.

ama nedense içimde daha önce tanıdığım biri gibi geldi.

kim bilir belki
başka başka zamanlarda
başka başka hayatlarda
başka başka vücutlarda
karşılaşmıştırız, kim bilir...
sana bazen baba olur bazen dede olur bazen sevgili bazen arkadaş bazen sığınılacak bir kapı sevgi dolu bir kucak en önemlisi çok değerli bir dost olur sana hayatı öğretir her işine koşar seni cinsel obje olarak görmez değer verir sever hep sevsin kıymet versin.
kadın için sıradışı değildir.

erkek de sıkıntı etmesin.
aşkların en guzelidir. oda seni kucugum diye göğüslerinin arasina sokar sikica sarilirsa tqdindan yenmez.
nasıl olduğunu hep merak etmişimdir. bir erkek için ne kadar zordur. Hiç olmayacağını bilmenize rağmen kalbinizden atamazsınız.
zihnim error verdi böyle bişeye. bir keresinde sınıf arkadaşımdan hoşlanıyordum, kız benden iki yaş büyük çıkınca askıya aldı otomatik olarak.

abi zaten erkekler geç olgunlaşıyor, 2 yaş ufak hatunlarla takılmamız lazımken büyüğü fazla olgun kaçar bize.
bende 10 yaş kuralı var 10 yaş büyük olabilir zihniyet meselesi erkeklerin kolay kolay olgunlaştığına inanmıyorum .
bu benim, sapıklık değil ne sapıklığı, . buna sapıklık diyen büyük ihtimalle 13 yaşın da çocuğa aşık olan sapıkdır ve kendine zıt görüşten savunma arıyodur. hadi lan...
bahsedilen rakam 3-4 ise kesinlikle doğaldır. ama +8-9 da olaylar değişir. ne kadar aşk sınır tanımasa da büyük fikir ayrılıkları meydana gelir. tabi zamanında anne ve babaların arasında dağlar kadar fark olduğunu da unutmamak lazım.
8-9 yaşlarında oluyordu o işler. Öğretmenimize aşık olurduk.
Hey gidi günler hey..