bugün

Görseldekidir.
Hanım hanııım, güzellik dediğin nedir? Bi sivilceye bakar.
Benim içim daha güzel yelloz seni.

görsel
Bi ton tepki var ama genel davranış hemen bir kusur bulma oluyor genelde şekil a b c.
kıskançlıktır genellikle.
görsel
maşallah.
görsel
güzel kızmış derim sonra işime devam ederim.
görsel
Ben böyle bir tepki vermiştim.
hmmm fena değilmiş idare eder derim ahaha.
Hemen karalama kampanyaları başlar ve kusurlu bölgesi özenle bulunur.
Örnek görseldedir.

görsel
Ben insan değilim miyim diye sorular sormaya başlar. Yani en azından ben öyleyim.
götünüzün başınızın ayrı oynayacağını düşünüyorsa tepki verir, kendisinden ve ilişkisinden eminse umrunda bile olmaz muhtemelen.
sevgilisinin yanındaysa; hem sevgilisinin dikkatini çekmek hem de kendini övdürmek için " aşkım ben güzel miyim?" " ne kadar güzelim?" tarzı sorular sorarlar.

hayır belki ben çirkin seviyorum.
istisnasız eller bir saça gider.
soğuk birine döner.
gömmek için elinden geleni yapar.
bunlardan hepsi ya da sırayla veya farklı kombinasyonları uygular.
görsel
aslında güzel değil. bi ton makyaj var. sil bak noluyo. ben böyle diyorum ihihi.
Sen kimsin lan bok makinası diye suratına höykürüldüğündeki tepkisi daha şahane olacaktir. Emin olun.
(bkz: her şey illüzyon)
(bkz: o aslında bir bot)
Açıkçası kıza bende bakar hatta bakışırım.
Çıktığım çocukla birlikte kız beğendiğimiz bile oluyor. Garip mi? Bilemedim.
Her türlü fitne ficur o anda dönmeye başlar.
erkek olasım var şu an *
" hıhhh, götümün kenarı ! " şeklindeki tepkidir. bir başka versiyonu da " götüme kaş- göz yapsam senden güzel olur " dur.
görsel

hemen dikkat çekmek için orasını burasını açar yinede çıplak gezen mandaya benzer. özellikle türk kızı yapar bunu. bu ablamıza bakmayın ikisi bir arada var hem açıyor orasını burasını hem en güzeli.

aynen coni.
>_<

Evet.
görülen kızın güzelliğinin, kaynak olarak makyaj, estetik operasyon gibi dış etkenlerle değil de "kendinden" oluşu, muhtemelen tepkinin tonunu artıracaktır.