bugün

koca burun lakabini takmisligim var kendime.
ne kendin geçeceksin ne başkasının ağzına sakız olacaksın.bu kendisiyle barışıklık değil özgüven eksikliği, açığı kapatma yöntemidir.
godoştur.
Kendiyle barışıktır. Değilse üzüldüğünü çaktırmıyordur. O da değilse artık arsızlaşmıştır.
1 buçuk metre boyum var türlü türlü huyum var evet.
başkalarının , kendinin kusuruyla dalga geçmesine izin vermiyor ve başkasının kusurları ile de dalga geçmiyorsa gayet iyi sempatik bir insandır. kim dört dörtlük şu dünyada anasını satayım. en nihayetinde bir insanız.
Kusur olarak görmüyordur ya da insanların onun hakkındaki düşüncelerini sallamıyordur.
şahsımdır. herkesle taşak geçebilecek niteliğe sahibim. buna kendim dahil. ulan, sizi, düşüncenizi ve kalbinizin kırılıp kırılmamasını mı düşüneceğim bir de işim gücüm yok da? kimsiniz amk?

bencil bir ruhun hapsolmuş olduğu etten kabuğuma ait sik ne isterse, onunla taşak geçer, onunla eğlenirim. sizin mutluluğunuzdan ziyade kendi mutluluğum daha ön planda benim için.
imrendiğim, şanslı insandır.

keşke kusurum olsa da, ben de dalga geçebilseydim kendimle.
ulan hiç alınmayıp pişkin pişkin dalga geçiyorsa da komik olmuyor amk. arada sırada ezince 2 dk oturup düşünsün piç *

hele şu şişman kızlardaki ben böyle mutluyummm ajhahahahha demeleri yok mu amınakodumun ayları. meme altları ve göt aralarını düşününce midem bulanıyor.
Kendisiyle dalga geçtiği zaman kimse onunla dalga geçemez bu bir gerçek ve mantıklı birşey.
bir başına kalınca insan, hüzünleniyor.ne kadar başka ortamlarda eğlense, gülse de, başkalarının içten yada acınası bulduğu kahkalarına eşlik ederken saniyeler sonra alakasız bi anda hüzne boğulabiliyor.
Şişmanım. Öhehehehehehühühü :(
Bu kesinlikle benim! iş bende bitmiyor, bende bitse yine iyi. Çevremdeki herkes ile dalga geçiyorum. Nasıl pis birisiymişim ya şimdi farkettim.
Kendiyle, hayatla barışık, şapsik, sevimli kişidir.
Anılarını, başından geçenleri, tepkileri öyle sempatik ve komplekssiz bir edayla anlatır ki, hep birlikte basarsınız kahkahayı.
Delidir, candır, sohbeti doyumsuzdur.
ömrünü en az 15 yıl uzatan adamdır.
başkalarının kendisiyle dalga geçme girişimini baştan engelleyen insandır. misal ben. titizliğim, pimpirikliğim tutar bazen. Çekilmez bir adam olurum. Durumdan faydalanıp beni makara konusu yapacak olan arkadaşlarımdan önce davranıp kendi kendime söylenmeye başlar, kendimi eleştiririm. Heveslerini kursaklarında bırakmanın keyfini tüttürürüm bir müddet.
aynada kendime bakip guleyim diyorum, saclarimdan baska bir sey gorunmuyor ki amk.
alışmış insandır.

bu arada alışmış da kudurmuştan beterdir.