bugün

bir son dakika haberidir.

türkiye nin gururu kenan sofuoğlu Fransa Grand Prix inde yarışı ikinci tamamladı ve dünya şampiyonu oldu.
(bkz: helal koç)
dününce kendisine bir maşallah ve 98 bin pound takacağım kardeşimdir.
bravodur , helal olsundur .
gururumuzdur.
[]
gene olmuştur. bazı eziklerin kıskanıp bok atmasıyla sonuçlanır. evet.
Kpss çalışırken ezberledim 2007,2012,2015 te şampiyon olmuş. Yine olunca şaşırmadım. Helal olsun.
(bkz: marsel ilhan ilk turda elendi)
Gurur kaynağıdır hele o Türk bayrağıyla motorun üzerinde olduğu resme bayılıyorum.
Gurur duyulan, tebrik edilen başarıdır.
Erdemli duruşunu bozmayan, başarılarından dolayı şımarıp saçmalamayan, siyasete uzak mesafede kalarak, her geçen gün beğeni toplayan sporcu kişiliktir.
Bravo!!!
Her sene üçüncü ligde şampiyon olup yine her sene üçüncü ligde maça çıkmasa da moto gp de bi gösterse biraz kendini iyi olacak.
durduramıyoruz efem.
Gelsin bizim mahallede de olsun arkadaş.

Bebeleri yenmekten sıkılmadı mı ?
Alışılmış durumdur.
Uludağ sözlüğün gerizekalı yuvası haline geldiğini göstermiştir. Lan aptallar adam kaç yıldır 16 yaşındaki çocukları tokatlıyor, dünya şampiyonu falan demeye utanmıyor musunuz? Gerçi yazanların yarısı da ak troll de neyse.

Bilmeyenler için sıralama:

Motogp 1000 cc yarış motoru
Motogp2 600 cc yarış motoru
Superbike 1000 cc cadde bisikleti motoru
Supersport 600 cc modifiye apaçi motoru
Moto 2'ye çıkıp ilk yarışta bacağını kırınca yine supersport'a dönüp 99'lu, 2000'li daha motora yeni alışan bebelerle yarışmaya devam eden sözüm ona sampiyon. Bi' çıksın da moto gp'de rossi abisiyle kapışsın görelim. Adam daha moto 2'de yarışamıyor. Ya da çıkıp ben o kadar ağır motorları taşıyamıyorum desin anlayalım.
dünya şampiyonu ünvanını alabilmek için bir sporun en üst kategorisinde en iyi sen olmalısın. yani motosiklet sporları dünya şampiyonu moto gp şampiyonu marc marquez'dir, kenan sofuoğlu değil. kenan sadece motorsiklet sporunun alt kategorilerinden biri olan, daha çok yeni başlayan genç motor sporcularının esas liglere geçmeden önce alışması için yarıştırıldığı supersport'ta şampiyon olmuştur. küçük başarıları "ama bizim en büyük başarımız" deyip yere göğe sığdıramamaktan vazgeçin, yoksa asla daha iyisi için savaşacak hırsı kendimizde bulamayız.