bugün

1940 lı yıllarda yayınlanan beyanname ile sabit olan durumdur.

ifade aynen şuıdur: allah ve ahlaktan bahsetmek yasaktır.

sonrada kalkmışlar memleketteki düzensizlikten şikayet ediyorlar.

vatanın ırzına geçip vatanı biz seviyoruz diyorlar. koca bir yalan. ve her hareketleri gibi samimiyetysizlik.
en azından memleketi soymuyorlar köküne kadar.
götten uydurmadır efendim. "ifade aynen şudur" diyip iki nokta üst üste koymakla olmuyor. 1936'da doğan babam 1945'ten itibaren yazları Eskişehir/Sivrihisar Ulucami'de imam olarak görev yapan üvey amcasından onun kızları ve diğer başka kuzenleri ile birlikte kuran-ı kerim dersleri almıştır. Kimse de kendilerine karışmamış, engel olmamıştır. hatta Aynı imam amcamız 1950'de demokrat parti kurulunca emekliliğini istemiş ve partiye katılmıştır. Birkaç yıl parti içinde çalışıp bu iğrenç şer odağı partinin nasıl memleketin çivisini çıkarmaya yeminli amerikan uşağu din bezirganı olduğunu anlayıp oradan istifa etmiştir.

Bahsedilen dönemi yaşamış onlarca amcam teyzem halam var, dedelerimi ve babaannemi kaybedeli çok zaman olmadı. Hiç kimsenin ahlaktan dinden bahsetmenin yasak olduğunu söylediğini duymadım. Aksine bir sosyal bilimci olduğum ve yakın tarihe meraklı olduğum için yobazların iddialarını tek tek sorduğumda çok ciddi tepkiyle karşılaştım. Kimse yalanla riyayla atatürk ilke ve inkılaplarını karalamaya kalkmasın. Elinin benzin kokusu hala geçmemiş katil yobaz sürüsü daha şurada üzerinden 50-60 sene geçmemiş mevzuları karartmaya kalkmasın. Sizin atanız dedeniz de sizin gibi bozguncu sizin gibi yobaz ve ilerleme düşmanıydı, size pislik ceddinizin ektiği kin bizde yeşermez, biz sizin gibi uçan şeyhlerle dehşetli cehennem tasvirleriyle değil akılla bilgiyle sevgiyle büyüdük, bunu unutmayın.
görsel
değişen dünyanın suçu bunlar hep. suçlu yeni dünya düzeni hakim bey.
http://inciswf.com/1298717011.swf.
gözüne ak gözlüğü takanlar her zaman haklıdır kafasıyla yaşayan yazar beyanıdır efendim.*
kemalistliği, atatürkün kurduğu partiyi destekleyeni, atatürkü çekemeyenler defolup gidebilirler.
böyle başlıklar açıp insanların görüşlerine karşı ahlaksızlık yapılmasına gerek yoktur.
içki içmeyi mini etek giymeyi sokakta otobüs içinde öpüşmeyi çağdaşlık medeniyet sanan kemalistler için söylenen çok doğru söylemdir. evet hatta net ötesi..
cibiliyet problemleri olanlarca öne sürülmüş, hırsızlık, pedofili, çok eşlilik, kayırmacılık üzerine inşa ettikleri zavallı hayatlarını başkalarına yansıtarak iğrenç ruhlarını biraz olsun temizlemeye çalışmaktan başka bir işe yaramayan hezeyanlar silsilesidir...

Allah kimseyi kendisine kemik atanların kapısında köpek etmesin...
Hiç olmazsa çoluk zikmiyorlar aq.