bugün

güzelim ülkemizin trajıkomik durumdaki kemalistlerinin acınacak ve gülünecek halidir. ayrıca da ibretlik halidir.

sen tut akşama kadar kemalistim deyip gez ben sana söyle lan bakalım bir çırpı da deyince de halı kilim desenlerini say hahahah.

yahu siz daha yahu ne desem bilemiyorum arkadaş şaşırıp kalıyorum böyle olunca, kelime bulamıyorum artık, yahu siz daha bırakın gençliğe hitabeyi haydi inkilaplarını bile sayamıyorken ne lan bu ayaklarınız böyle?!. koktu o ayaklar beyler yemiyoruz artık bunları boşa çabalamayın yani yorup da kendinizi püffs. bak ben ayetel kürsiyi bir kerede okuyabiliyorum misal, ya ne haber, allah'a bin şükür zihnimde yerinde aklımda baliğ, yok efendim ben şuyum buyum deyip de arkasında duramamak yapmıyorum en azından, aman neyse yine haklıyım hep de olacağım işte varsa da zoruna giden ispatlasın da görelim bu kadar basit işte, lafta kemalistler sizi gidi. mutluluklar.
iftiradır.
iftira en büyük günahtır.
dolayısıyla bu günahı işleyen recm edilmelidir.
g*tünden bir şeyler uydurmaktır...
(bkz: kişi kendinden bilir işi)

--spoiler--
Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin, en kıymetli hazinendir. istikbalde dahi, seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek, dahilî ve haricî bedhahların olacaktır. Bir gün, istiklâl ve Cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin! Bu imkân ve şerâit, çok nâmüsait bir mahiyette tezahür edebilir. istiklâl ve Cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.

Ey Türk istikbalinin evlâdı! işte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!
--spoiler--

tespit çürümüştür. şimdi defol.
papağan müslümanlarca eleştirilen durumdur.

papağan müslümanlar haklıdır çünkü onlar anlamını bilmediği tonlarca dua, sure, ayet ezberler ortamlarda "müslümanım" diye gezerler. onlara göre kemalizm'de bir din sanıldığı için bu dine mensuplarında ezberlemelerini isterler ama o iş öyle olmuyor koçum.

sen ne dediğini iyice anla, kafana yaz o yeter yoksa ben gençliğe hitabeyi söyleyecek papağanda getiririm sana.
yalandır, iftiradır, kişi nasılsa karşısındakinide öyle bilirmiş.
Tamamen götten uydurma başlık. Değil gençliğe hitabeyi atatürk ve türk milleti ile ilgili tarihin en ufak detaylarına kadar hakimim. neyse dostum,

(bkz: seri eksiledim)

bayıltacaksın böylelerini, sonra ayıltıp bir daha eksileyeceksin.

Bi siktir git hadi.
bazı beyinden yoksun yordamsızların uydurmuş olduğu kansız bir iftiradır.
#(#19370599)okunmuştur aynı yerde bilinmiş öğrenilmiştir. gerisini çürüyen tezini aptalca kanıtlamaya çalışanlar düşünsün.

-yalandır bilmektedirler.
bilmek mesele değildir.
asıl mesele atamızın bize emanet ettiği vatana sahip çıkabilmektir.
Doğru bir önermedir. Bunun yanı sıra bir kere bile nutuğu okumadan ahkam kesmeleride ayrıca bir cahilliktir.
"bütün kemalistlere tek tek gençliğe hitabeyi bilip bilmediklerini mi sordun da böyle bir genelleme yapma gereği duydun?" sorusunu sormak istediğim hede söylemi.