bugün

EN KISA VE ÖZ BiR ŞEKiLDE ŞU http://www.youtube.com/watch?v=K4E0hQeI9Mk ViDEO KAYDI iLE KANITLANAN GERÇEKTiR.

Ki SiZLERE " BÜTÜN KÜRTLER GiDECEKSE ÜLKENiN BÖLÜNMESiNE KARŞI DEĞiLiM " DiYEN TOSUNCUKLARI SÖYLEMiYORUM BiLE.

(bkz: AKLI YOK FiKRi VAR ANASINI SATAYiM)
öncelikle dincilerin faşist olduğu islamo faşist faşo olduğunu değiştirmeyecek durumdur kemalistlerin ''faşist'' olduğu ''gerçeği'' ?!!!
dönem dönem kendi içinde evrim geçiren bir süreci kapsar kemalizm. örneğin 1960'lar kemalistlerinin solla bütünleşme yıllarıydı ve sola eğilim bir hayli fazlaydı. bir takım sol hareketler kemalizme bu yıllarda yakınlık hissetmişlerdi, kemalistler de solculara! askeriyede bile sosyalizm yanlıları vardı!
60 öncesinde ise içinden bir şükrü saraçoğlu çıkaracak kadar da ırkçı eğilimi olan bir ideolojik kimlik barındırabiliyordu.
80-95'li yıllar arası ise yeni sol jargonlu bir kemalizm denendi, girişimler oldu ancak başarısızlıkla sonuçlandı.
şimdiler de ise inanılmaz derecede karmaşık ideolojileri barındıran bir kemalist duruşu izliyoruz. milliyetçilik yapanı da var, solculuk yapanı da.
ama kemalistler bilmelilerdir ki; sola yanaşmadıkları sürece hiçbir ideolojik duruş türkiye'nin yüzünü aydınlatamaz!
dincilerin faşistliğini görmezden gelen atatürk düşmanı ithamıdır.
Atatürkçülerin Faşist olduğu gerçeği adı altında, islamcıların, milliyetçilerin ve kemalistlerin aynı ortamda it dalaşına sokulması için yapılan ayak oyunudur.

Bundan kim nemalanacaktır?

Bu milletin sağcısı Solcusu Atatürkçüsü milliyetcisi Muhafazakarı Birbirine girerse Kim kârlı Çıkacaktır..?

Tabiiki Biji Kürdüstan diyenler faydalanacak.

Kürtlerin gitmesiyle dahi olsa bile ülkenin bölünmesini istemiyorum... Ben Daha Faşistim.
Onlardan isteyenler sittirsin gitsin. Ama bişi alamazlar bizden.
Faşistlik buysa...
Gidiyorum diyen Kürt faşistine... Topraktan zırnık koklatmayacak bir Faşistim ben!

Bu arada herkes Kıçından bişi uydurmasın..
ben bi okadar da Muhafazakar Dinciyim... ben faşist Dinciyim...

Atatürk Benim T.C 'nin ilk Cumhur Reisi ve Başka Ülkeler karşı gurur iftiharımız iken. Sevmediğimi iddia etselerde, ona saygısızlık edene kızıyorum.

Başka Atatürk Yok!
Dünyada Bi tane...
Onu da vermem Kimseye!

Ne yapıcam Stalinin Monun Heykellerini mi dikicem Taksim meydanına?
Yada Aponun heykelini mi dikicem ?

Başka bayraklardan medet beklemeden.. Sadece AY yıldızım bana yeter Diyorum.

O zaman bende Faşist Bir atatürkçüyüm.
O zaman ben 1 değil 2 kere Faşistim...

1 kere benden +1 de 3 kere Faşistim işte..

3 KERE GiRSiN FAŞiSTLiĞiM BU MiLLETi BiRBiRiNE DÜŞÜRMEYE ÇALIŞANLARA...
ülkücü olmayan her türk faşisti kemalisttir diyebiliriz.
Özet geçmek gerekirse:

1- kemalist, mustafa kemal atatürk' ün izinde giden fanatik kimselere verilen isimdir. Atatürk, türk milliyetçiliğini savunmaktadır.
2- faşizm ise italyan milliyetçiliğidir.
3- mustafa kemal atatürk miliyetçiliği ile italyan milliyetçiliği zıttır.

Sonuç: kemalist bireyler faşist değildir.
Elde edilecek sonuç: siktir git burdan.
ben kemalistim bir maruzatı olan varsa saat 5.30 da köprü altında buluşup kozlarımızı paylaşalım dedirten bir başlık. bariz trol sıçmığı.
özellikle fanatik kemalistler faşizmden ziyade yobazlığa yakın duran bir ideolojik topluluktur. ırk olarak sadece kürt ve araplara karşı seçici faşistlik sergilerler ama bunu bilinçli olarak yapmazlar, öyle inanagelmiştir.
Ülkede baskı yapan AKP varken, Kürtlere karşı önyargılı pek çok kişi varken* Kemalizm faşizmle eşleştirenlerin açtığı başlık.*
doğru önermedir. modernlik adı altında modern olmak istemeyenleri katletmek zorlamak faşistliktir. kimse kusura bakmasın.
öncelikle, yanlış önermedir dincilik adı altında adam öldürenlerin uydurmasıdır - katillerin uydurduğudur kimse kusura bakmasın. *
Kimse fasist degildir. Bilime onem verirler. Dogal secilimi olmayan bir canli turune, doga adina, katkida bilunmaktadirlar. Candirlar.
ne kemalistmiş arkadaş denilesi.
sözlükteki çoğu kemalistin gerçeğidir.
ota boka faşist, ona buna kemalist diyen, aslında siyasi kavramlardan gram anlamayıp bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan partizanların oraya buraya sıçıp sıvadıkları tespitlerden biri. herkes faşist amına koduğumun ülkesinde. her izmirli kemalist. ayrıca laikçi. ulusalcı da. başkaa, ateist aynı zamanda. faşist de. dincilerde yobaz, çağdışı, antimilitarist, sağcı.

ya bi siktirin gidin rica edicem.