bugün

en iyi mağdur edebiyatı yapan, her şartta mağdurum ben diyen bir kemalist varsa çıksın ortaya. yoksa kimin çok ağlak olduğu belli zaten, kanıta ya da anlamak için alim olmaya da gerek yok.
vatan hainlerini yetiştirip sonra bizi kandırdılar diyen kemalistlerdi ya *
Çok güldüm. Chp' nin, basiretsizliğini, yanlışlarını söyleleyebilirsiniz. Amma ağlaklık konusunda kimse akp' nin önüne geçemez.
(bkz: sözlükteki atatürk düşmanlarının iyice kudurması)
Kanal lazım kanal. Tüm sorun o.
kemalistlerin üst gelir sınıfı mensubu ve para saçan insanlar olduğunu düşünen mal beyanı.
Sizene milletin içkisinden daha önce 10 liraya aldığımız şarabı bile 25 liraya alıyoruz çünkü iktidar çok fazla vergi koyuyor yazık.
salgın nedeniyle geçiş garantili köprülerden araçlar geçmez oldu. bunun bu ülkeye maliyeti böyle giderse tam 10 milyar türk lirası olacak ve bu sadece güncel beklenen durum. sen, ben, hepimiz 10 milyar lira borç altına sokulduk. sadece senin değil gelecek olan en az 2 nesil bu garantili işlerin parasını ödeyecek. çocuklarının torunlarının geleceği ipotek altına alınıyorken ağlanacak haline gülüyorsan vay haline.
En azından koyun değiller.

Burası çokomelli.
hayırdır? 18 yıl tek başına iktidar olup, çalıp, çırpıp, zulmedip, sonra hala "biz bu ülkenin zencileriyiz" diye ağlaşıyorlar mı?