bugün

toplumdan kopuk yaşayan kemalistleri toplumla kaynaşmasını,barışmasını sağlamak amacıyla başlatılan kampanyadır.hani zeka özürlüleri sınıflara dağıtıyorlar ya onun gibi bir proje kaynaştırma öğrencisi gibi.projeye katkı sağlamak isteyenler mesaj atabilirler.
Vatan sevmek nedir? ilk almaları gereken rehabilite budur.
bence türkiye de bir kemalist eyaleti yapalım hepsini orada yaşatalım.
hüloğların kazandıramayacağını bildiğinden kemalistlere yönelen ama aslında ikinden de beter bir şekilde dibe saplanmış yazar beyanatı.
Bu ulkede bir kemalist sorunu var.

Basbakan derhal bi kemalist acilimi yapmali. Bir surec baslatmali.
yobazların aynaya bakmadan açmaya yeltendikleri lüzumsuz kampanyadır.

gezi parkı direnişinde halkın sahip çıktığı atatürk sevgisi ile zaten halk kendisi kampanya yapmıştır.

sonuç, yobazların bir avuç marjinal oldukları, çağdışı insanlıklarının ve ideolojilerinin bu topluma asla kabul ettirilemeyeceğidir.

şimdi sıra, çok zor olsa da, tinerciler misali, kafası iyi yobazları da topluma kazandırmaya gelmektedir. o da olacaktır evvellalah !
öncelikle anadolu gezdirilmeli türkiye nin nişantaşı ve çankaya dan ibaret olmadığı sakin şekilde izah edilmelidir.alıştırarak.
Öncelikle ataturk nasıl sevilmeli. Bunu anlamalılar.
Hep mi dışarda kalacaklar bunlar.
(bkz: bir kap su)
yıl olmuş 2013 herifler hala 1923 kafasındalar. birileri bunlara üzerinden yıllar yıllar geçtiğini, artık o kuralların hükmünü yitirdiğini, diktatörlüğün yıkıldıgını anlatması lazım.
100 yıkdır aynı cehape kafası. istikrar bu.
yaşadığın toplumun temelini atmış bir kesimin, toplumun neresinde olduğunu bilmeyen bir göt kılı beyanatıdır.
birilerinin pkk dan bile daha bölücü olduğunun göstergesi kampanyasıdır.

geyiğini bile yapsanız boynuzu bir tarafınıza girer bilginiz ola.
Got kullarinin yegane amaci ve yasama gayesidir.

Got kili yazacakken elim surcmus ama bu hali de gayet kullanisli olmus. Takdir i ilahi iste.
sözlük içerisindeki kemalist ya da kemalizm tanımlarına atıf yapmadan ortaya çıkartılan bir kampanya olduğu için, kampanya öncülerinin yoldan geçenlere kemalist misiniz anketi yaparak aldıkları yanıtlarla daha edebi ve yapıcı birşeyler ortaya koyabileceklerini düşünüyorum. kazandıracakları toplumu ararken yollarını kaybetmesinler de, aman diyeyim.
2 klasik müzik, 2 de yabancı roman okudukları için kendilerini süper kültürlü insanlar olarak görüp kibirlenmeleri önlenmeli.

erdoğan'a kibirli derler, kendileri anadolu insanını "koyun, çoban" diyerek küçümserler. çelişkili çapulcular sizi.
boş işlerle uğraşanların uydurduğu kampanyadır. bence asıl topluma kazandırılması gereken insanlar göt kıllarıdır çünkü bu ülkenin büyük bölümü atatürkçü bazılarının tabiriyle kemalisttir.
Aglayıp duruyorlar biri yardım etsin.
siz kimin toplumuna, kimin ülkesine, kimin düzeniyle, kimin verdiği özgürlükle kimi kazandırıyorsunuz yahu? denilesi kampanyadır.

benim ve çoğu beyni olan insanın görüşüne göre, kızlarla günah diye onlar şeytan diye konuşmayan görüşmeyen, çıkıp arkadaşlarıyla 2 laf edip sosyalleşemeyen, otobüste yanına kız oturdu diye kalkıp başka yere geçen adam toplumdan kopuktur. öyle değilmi. hadi gidin onları kazandırın. hadi bakalım koşun saat tutucam. beyni yanıklar, contayı yakmışlar sizi. özürlüleri sınıflara dağıtıyorlarmış bi de bak sen. bunu bile başka kesime hakaret için kullanabilecek kadar beyni erimiş burnundan akmış insanlara bak hele. seni hangi sınıfa dağıttılar zamanında ?
önce ata'nın da bir insan olduğu ve nihayetinde ölüp gittiği ölülerden yardım istenmeyeceğine ikna edilmeliler.o inkılapların da üfürükten teyyareden başka bir şey olmadığı anlatılmalıdır.tabii ki bebek duyarlığında bir muamele ile..
burada dikkât edilecek konu yurt denenin teyyip'in götü, toplum denenin de göt kılı tellerinden oluşan yumak olmasıdır.

almayayım ben be canım! kolon kanserinden folloşa dönmüş götün çevresinde olmak istemiyorum.