bugün

Onlar sana eleştiri yapmayı da öğretmişler demek istiyorum, dedim bile.
baban kimdi bilmezdin diye devam eden sözcük öbeği.
doğu kürdistan, karadeniz laziztan, 130 kiloluk adamın göbeği de bedeninden çooooktan bağımsızlığını ilan etmi$ti.
Yorum yapmadan önce "kemalist" kavramının kim için neyi ifade ettiğini, öğrenmenin yerinde olacağı kanaatindeyim; ancak bana sorarsanız onlar olmasaydı 28 Şubat'lar yaşanmazdı ve islamcı ideoloji bu kadar geniş söylem alanı kazanamazdı.
Dünya üzerinde vizesiz gezebileceğin bölge kırmızıyla gösterilen alan olacaktı:

görsel
bu ülkeyi kemalistler kurtarmadığına göre (kurtuluş savaşı bir cihattır) vize konusunda pek de fark olmayacağı açık.
Kemalistler artık bence ülkedeki en azınlık grup,o sebeple ülke bugün arap kültürü ve politikasıyla yönetilmekte(kemalist değilim).Kemalistler bugün tamamen yok olsa yine bu şekilde devam edecektir çünkü olsalar da olmasalar da söylemci tavırları dışında icraatta bir şey yapamadıkları için değişen bir şey olmaz.
memleklet böyle şeytan ruhlu dinci piçlerle dolardı.
görsel
şeriatçılar medreselerde çocuklara tecavüz etmeye devam ederdi. halkı savaşlarda ölürken haremde seks alemi yapan padişahlar hala var olurdu. dinciler okullarda ingilizlerin götünün nasıl yalanacağını ezberlerdi. güzel türbanlılar fransız komutanların seks köpeği olurdu.
Biz kiminle gönül eğlendireceğiz.
güncel Önemli Başlıklar