bugün

evet nerede kemalist diye bilinen bir kişi olsa biraz araştırıldığında aslında ne fikirlerini uyguladığı ne onun övdüğü halkı sevebildiği görülmemiştir.

varsa yoksa din ve din düşmanlığı ile ülkeyi mars a çıkaracak fikirleri olduklarını ilerici oldukları söyleyen bu zümre aslında moderniteyide cinsellikte hazcılıkta ve çarpık düzende aramaktadırlar ki bu atamızın tam zıttı fikri alt yapıda olduklarını kanıtlar niteliktedir .

oysa bu zümre halktan birini dinleyen atatürk resmini paylaşmakta örnek göstermekte ama kendi önerileri dışındaki tüm fikirlere ve sahiplerine hakaret etmektedirler .

mason locasını kapatan atamızın aksine buradan beslenen yapıları ile zaten nasıl bir düşmanlık içinde olduklarını açıkca belli ettiklerinden bir türkiye gerçeğidir.

edit :şu söylediklerimi yalanlayamazlar bile anca saldırı monologları.
edit2 :kemalizmi savunduğunu düşünüp dini veya inanışını yaşayan insanlar olsada bu ideolojinin günümüzde insanları ittiği hal dayattığı sistem budur ve bunun atatürk ile uzaktan yakında alakası yoktur .
haklı önermedir.

bu sebeple kemalistlerden çok şikayet ediyoruz.

kemalistler atatürk'ü kullanır. atatürkçüler ise severler.
(bkz: psikiyatri biliminin yetersiz kaldığı vakalar)
müslüman allah a inanmaz gibi bir yere çıkıyor bu durum.Kemalistlerin tanrısı atatürk demeye çalışmıyorum.
sevmemeyi geçtik, bilerek veya bilmeyerek, ona en büyük düşmanlığı yapmaktadır kendileri, onu pis işlerine, bozuk düşüncelerine kalkan olarak kullanmaya çalışarak.

bir değişik çeşitleri daha vardır, bu durumla müslimanların allah'a inanmasını karşılaştırırlar ki, bunlar atatürk'e sevmek değil, tapınmak derecesine geçmişlerdir, en fenasıdır.
doğrudur. atatürk'ü değil inönü'yü severler. (şu türk parasından atatürk resmini kaldırıp kendi resmini koyan adam.)
müslümanlar muhammed'i sevmezler tarzında bir önerme. saçmadır.
doğru olan önerme , yoksa her fırsatta cumhuriyeti yıkıp yerine diktatörlük kurma hayalleri ile yaşamazlardı.
biz de biliyoruz onun hede hödö olmadığını bile diyen duydum neymiş şimdilik kemalist maskesi işlerine yarıyormuş.daha iyi vurgun,soygun,katliam,göz boyama yapabiliyorlarmış. sihirli değnek gibi bişeymiş bu;kemalistim diyince akan sular duruyor,konuşan hakimler susuyor,kelepçeler çözülüyormuş.ben de allah'a inanmasam kemalist olurdum adamlar haklı beyler.
doğru tespittir. şimdi kendine kemalist diyen birçok insan bundan 10 yıl önce sosyalist, devrimci diye kendini niteler. bu insanların atatürkü sevdiğini kimse iddia edemez.