bugün

bir avuç azınlıktan ibarettirler. ırki bazda değil düşünsel bazda. hala milletin başörtüsüyle tesettürüyle uğraşıyorlar.bilmiyorlar ki onların devri çok eskide kaldı. ancak böyle sözlüklerde falan ego mastürbasyonu yapıyorlar. dışarda nefes bile alamayacaklarını - bu düşünce yapısıyla- çok iyi biliyolar çünkü. milletin örtüsüyle uğraşırsanız millette sizin çıplaklığınızla uğraşır. kabullenini kemalizm artık bitti.
kafası gayet normal olan insanlardır. ne içiyorsunuz da böyle başlıklar sıçılıyor anlamıyorum. aynısından da istemiyorum. bence sizde içmeyin, sağlığa zararlı.

(bkz: arap sen içme bokunu çıkarıyorsun)
bizim liberallerdir. anlayın artık hacılar: statüko şeriat şu anda.
sular çekilir karıncalar balıkları yer, sular yükselir balıklar karıncaları yer.
bu sözün anlamını bilenlerdir.
herkesin bir devri var.
dolayısıyla ego mastürbasyonu sırası makarnacı dincilerde bu ara.
(bkz: kudretimizin ulaştığı yere sizin hayalleriniz erişemez)

atam fatih sultan mehmet han.
canı yananlardır. evet kemalist vesayetin günümüzde dünyasında kendine yer bulamayacağından endişe edenlerin haleti ruhiyeleridir.
türklerin tarihni, sadece fatih sultan mehmet dönmeinden klama zannedenlerin uyduruduğu laftır efenim, çünkü; türk tarihi, geniştir ucu bucağı yoktur türk tarihi ergeneokndan başlar ve buna kimse yetişemez, ergenekondan atatürk'e büyük bir tarihti met han attila han'yla
türk çocuğu, atalarının yaptığını görünce daha çok işler yapmak isteycektir mustafa kemal atatürk
türk tarih kurumu-türk dil kurumu bu yüzden kurulmuştur!....
not:eksileyen ellerin dert görmesin!..
...çünkü;türkiye cumhuriyet ilelebet payidar kalacaktır!...
`Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin, en kıymetli hazinendir. istikbalde dahi, seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek, dahilî ve haricî bedhahların olacaktır. Bir gün, istiklâl ve Cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin! Bu imkân ve şerâit, çok nâmüsait bir mahiyette tezahür edebilir. istiklâl ve Cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.

Ey Türk istikbalinin evlâdı! işte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!
`

yukarıda yer alan hitabede yer alan öngörülerin bugün bizzat gerçekleştiğini görenlerdir. Bittiğini sananlarsa, gaflet ve dalalet ve hatta hıyanet içerisinde olanlardır.
--spoiler--
Türk genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir. Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, ;Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır.7; demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.

Polis gelecek, asıl suçluları bırakıp, suçlu diye onu yakalayacaktır. Genç, ;Polis henüz devrim ve cumhuriyetin polisi değildir.; diye düşünecek, ama hiç bir zaman yalvarmayacaktır. Mahkeme onu yargılayacaktır. Yine düşünecek, Demek adliyeyi ıslah etmek, rejime göre düzenlemek lazım.; diyecek.

Onu hapse atacaklar. Yasal yollarla karşı çıkışlarda bulunmakla birlikte bana, başbakana ve meclise telgraflar yağdırıp, haklı ve suçsuz olduğu için salıverilmesine çalışılmasını, kayrılmasını istemeyecek. Diyecek ki, Ben inanç ve kanaatimin gereğini yaptım. Araya girişimde ve eylemimde haklıyım. Eğer buraya haksız olarak gelmişsem, bu haksızlığı ortaya koyan neden ve etkenleri düzeltmek de benim görevimdir.;

işte benim anladığım Türk genci ve Türk gençliği

--spoiler--
.

kemalist asayiş olmazssa kemalist anarşizm olsun evet çünkü güvendiğim pek parti yada iktidar kalmadı kahrolsun böyle devlet kahrolsun böyle adalet yollara gel yollara çünkü çünkü sistem işbirlikçiler tarafından elegeçrilmiş durumda ve mecliste hizbullah ve pkk yanlılarıyla doldu her yan opüstunist 'lerle doldu! yollara çıkıp isyan etme zamanı eğer altı okla pkkcı ve hizbullahçıları vuramaıyorsak kahrolsun böyle devlet! yollara çıkıp ya istiklal ya ölüm diye bağırma zamanıdır çünkü bizden sonra birileri gelip her şeyi düzeltebilir! yada düzeletmeyebilir!

--spoiler--
kabul etmeyecek olanlardır, asla ensesine vurulmaz!...
asla , teslliye ihyatçları yoktur , gerçeği herkes görsündür efenim...