bugün

valla sizi bilmem ama şimdi tarif edeceğim profildeki kemalist kadınları görünce bünyemi derin bir tiksinti kaplıyor.

hepiniz görmüşsünüzdür bu tipleri, sokaklarda ve toplu taşımalarda.

soluk sarı veya fazla oksidandan yanmış sarı saçlı, kırmızı triko veya kırmızı kısa kollu tşört, kollarında bir ya da iki tane altın künye ve bilezik, parmaklarında afili yüzükler, güneş gözlüğü her daim ya kafalarında ya da gözlerinde, kırmızı ruj ve kırmızı oje, altlarında ekseriyetle koca kıçlarına zar zor soktukları tayt ya da tayr gibi olan pantlonlardan, oturunca katmer katmer olan bir göbek ve başları göbek deliğine kadar sarktığı halde dekoltesinden ödün vermeyen tipler bunlar.

ben hayatımda böyle şekilsiz orta yaş üstü insanlar görmedim a.q!!! bu nedir ya!!! bir de toplu taşımada iki bacağı olmayan insan binde koca götlerini kaldırıp ta yer vermezler...
(bkz: chp kadın kolları saçı)
haklı tiksintidir.
görüldükleri anda nas ve felak surelerini okumanız tavsiye edilir.
dinci kadın görünce tiksinti duyma gibidir efenim aynen!
birçoğu alkol koktuğu için hissedilen duygu..
Bazı kırışmış yüzlerini yoğun boyayan, sarı boyalı saçlı kemalist kadın prototipi itici olabiliyor.
Ama bir dinci kadın görünce tiksinti duyma hadisesi değildir.
Ünlemlere geldik.
Yersizdir efendim. insanları görmezden gelmeyi öğrenmediğiniz sürece böyle kudurmaya devam edersiniz. Yazık çok yazık bu kadar nefret ile yaşamak zor olmalı.
dinci yobaz tiplerle kıyas kabul etmez.