bugün

doğrudur ama muhtemelen kemal sunalın kendisi bile olayın farkında değildir sağken.
Bi bakıyoz dindarsın bi BakıyoZ atayiz

Ama doğru adı üstünde Orantısız zeka.
görsel
(bkz: günaydın)
Bu simidi yersem emine'yi yiyemem diyorum ve burayı dağıtıyorum.
sakal bırakmak sünnet değildir. arabistan kültürüdür. o dönemde tüm müşriklerde de sakal, sarık vardı. yani sakal bırakan birisi sakal bırakmayan birisinden daha hayırlıdır daha çok sevap alır diye bir şey söz konusu değildir. kişinin tercihine bırakılmış bir şeydir bu.

yazarın sakal harici diğer söylediklerine katıldığımı da belirtmek istiyorum. şaban isminin yıpratıldığı aşikar ve su götürmez bir gerçek. kısacası yazının geneline baktığımızda haklı olduğunu düşündüğüm bir yazar beyanı.
çağdaşlığı, ilericiliği savundu; gerici çomarları, hırsızları, şerefsizleri tiye aldı diye adam illuminati oldu iyi mi. kemal sunal yanlış hiçbir mesaj vermemiştir. filmlerinde eleştirdiği kesimlerde ülkemizi ve halkımızı kendi menfaaetleri için dolandıran, sömüren pisliklerdir.
https://youtu.be/RR9nk2_ukPI
(bkz: rte nin illuminati projesi olması)
Öyleyse de başarılı bir proje olmuş valla. 1000 kere kemal sunal filmi çıksın 1000 kere de izlerim. Beni en zor anlarımda bile kahkahalarla güldürebilen ender insanlardan.
görsel
Siktir lan adam her zaman dogrulari filim yapmis.
Cübbeli ahmet fetö bunlari bize kanitlamistir dogudaki agalik sistemi ve sihlari biliyoruz zaten.
zübük filmi ilede çomarlari anlatmistir her sey ortada.
Tabi canım. Biri hoşuna gitmeyen bir şey mi yaptı, anlattıklarından rahatsız mı oldun bas illuminati damgasını. Aslında şu sıralar fetö daha revaçta ama şartlar müsait değil bu olayda. illuminati iyidir iyi.

Bu adama başkalarının projesiydi, halkı kandırdı diyorsan sen hiç zübük izlememişsindir. Bu filmi yapan adam mı halkı kandırıyor. Diyorsun ki din adamlarını kötü gösteriyordu cart curt. Tamam kötü gösteriyordu diyelim eee sen diyebiliyor musun öyle değildir, bu insanlar aslında çok namuslulardı diye. Ne gezer.

isim konusuna gelirsek burada kimler eleştiriyor bu durumu; Kezban'la kâmil'le satılmış'la dalga geçenler. Kabul edin komedi olayına uygun bir isim Şaban.

Son olarak o iş öyle değilcilere sesleniyorum. Siz her yerden çıkmak zorunda mısınız? Yok o işin aslı öyle değil, yok kazırsak altından neler çıkar. Eee madem pis bu şeyin altı ser ortalığa bizde bilelim. Sizde az komplocu değilsiniz.

Tanım; uydurma ve yalandan ibaret olan bir önermedir.
güncel Önemli Başlıklar