bugün

Yüzde 53 gibi bir oy alarak aktrolleri ve maaremcileri ağlatacak adam gibi adamdır. Sözlükte başlamış boy komol golorso olovö oloroz höpömöz diyen mezhepçi faşist tipitiplerin zırvaları.. topunuz gelin kemal dedem sandığa gömecek hepinizi..
"Demirtaş ve kavala'nın serbest bırakılmasını istiyorsanız bize katılacaksınız"

Sabah akşam, Erdoğan yargıya baskı yapıyor diye ağlayan adamlar, teröristleri ya da terör sempatisyanlarını serbest bırakacam diyor. Ulan sen kimsin de hüküm giymiş insanları içeriden çıkarıcam diyorsun!

Arkadaşlar, Bu adamlar ülkenin yönetimini ele geçirirse ülkenin anasını s*kerler. içerde tek bir terörist kalmaz.
Apaçık şekilde hüküm giymiş insanları salacağını söyleyen insanlara, Sırf tayyip gitsin diye oy verilmez.
allah'ın izniyle yeni cumhurbaşkanımız.
Adamın kare kökü der susarım aga..
oğluna damat arayanların cumhurbaşkanı adayı.
bugün oyumu verdiğim cumhurbaşkanı adayı.
13 . Cumhurbaşkanı olacaktır kendileri.
Oyumu verdiğim adam gibi adam. Birilerini kudurtan bir tarzı vardır kuşkusuz.. Mührü onlara basar gibi bastım sjsj.
götünüzü ne kadar yırtarsanız yırtın, ne kadar karalamaya çalışırsanız çalışın, yeni cumhurbaşkanımız olacaktır. geliyor gelmekte olan..

görsel
halk desteğini hissedince kendini buldu.
ben yıllardır hesap kitapla uğraşmış adamım, paranın nereye harcanacağını, nasıl harcanacağını bilirim, minalinde konuştu.
çok da inandırıcıydı.
Depremin merkez üssü olan Kahramanmaraş'da yapılan ankete bakın. Tayyip orada bile fark atıyor. Siz hala kk cumhurbaşkanı olacak diyorsunuz.

Aynı şeyi biz size diyoruz. Götünüzü ne kadar yırtsanız yırtın bu adamı cumhurbaşkanı yapamayacaksınız..
bazen en içe sinmeyen tercihtense daha az içe sinmeyen tercih düşünülmelidir. öyle bir şey işte... şans vermeliyiz.
seçim öncesinde milliyetçilere ve gençlere yönelik iki atak daha yapabilirse ilk turda kemal kılıçdaroğlu götürür bu seçimi, bence önümüzde şu anda iki olasılık var:

kk %52
rte %44
ince+oğan %4.

Muhtemel.
gerizekalıya anlatır gibi tekrar tekrar “seçimi kazandığımızda kutlama yapmak için sokağa çıkmayın.” demesi gereken kişi.
Yani aslında içimden oy vermek geçmiyor ama neyse.
13. Cumhurbaşkanı olacak.
Millet ittifakında en iyi konuşan kendisi. Dinlettiriyor kendisini, boş birisi olmadığını hissettiriyor, bir vizyon sunuyor.

Seçim günü tek atacağını tahmin ediyorum.
incecilere aktrollere birkaç gün sonra kaçacak delik aratacak demokrat dedem. Adamın kare köküdür..
Oy vermezsiniz olur biter!

Karşı cephe olarak siz de kendinizi şu şikayet ettiğiniz adama oy verecek kadar nefret ettirmeyecektiniz milleti.

Bu noktaya nasıl gelindi diye kendinize sorun.
Demokrat dedem benim. Seviliyorsun.

(bkz: geliyor gelmekte olan)..
Yüce Divan'a göndereceğim dediği babacan'ı yüce makama getiriyor. cumhurbaşkan'ı yardımcısı yapıyor.
Herif kürt milliyetçisi değil miydi?
Ne ara Turancı oldu?
uygurlar konusuna dikkat çekmesi önemli. sözde milliyetçi mhp anca millet ittifakını tehdit etsin.
Son projesinden bahsetmiştir,ipekyolu projesi. Devlet Sayın Kılıçdaroğlu nu seçmiş.
görsel