bugün

tek amacı hükümeti yıkmak olan insan, hayırlısı.

edit:cehapeli kardeşim eksiledi, sanki yanlış bişey söyledik.
Kendisi yandaş medyaya göre hem Esetçi hem israilci hem Putinci hem PKK lı hem de FETÖCÜ. Suriye politikası çuvallayınca Esetçilik düştü. israil ve Rusya ile barışınca israilci ve Putinci de suçlama vasfını yitirdi ve düştü. Yarın Malta ile kavga etsek Malta sevici derler.
Kendisini her ne kadar sevmeseniz de ülke olarak dikta için son çıkış yoludur. Koltuğunu korumak için iktidara sarılan Bahçeli'nin elinde oyunca olmuş MHP ile de, PKK ve mahkeme arasında tost olmuş HDP ile de diktadan kurtulamak zor.
o bakışları kaş hareketleri çok manidar çok anlamlı. insanı etkileyen ikna eden cinsten. maalesef çok az geliyor böyle siyasetçiler.
Atatürk görse Chp'yi kurduğuna pişman olur.
Bugün de istifa etmemiş kişi.

Partisinin nasıl oylarını yükseltcek diye matematik yürüten arkadaşlara söylüyorum. Haklısınız. Sonuna kadar haklısınız. CHP önümüzdeki 20 yıl içerisinde toplum değişmedikçe bundan daha fazla oy alamaz. akp seçmeni de chpye oy vermez zaten.

Kemal kılıçdaroğlunun istifasını istememizin sebebi zaten partinin oylarını yükseltmesi değil sürekli olarak akpnin oylarını düşürememesi. Şu an ondan beklenen politika akp seçemeninin akpden vazgeçmesini sağlayacak sert ve etkili muhalefet yapması. O ise her konuştuğunda bu seçmen akp ve erdoğan çevresinde daha da kenetleniyor.

Şu 5 sene içerisinde muhalefet yapabileceği en sert konular önüne geldi. O ise her seferinde akp seçmeninin daha da kenetlenmesini sağladı. Şu son süreçte hdp konusunda izlediği politika tam anlamıyla skandaldır. Şu hareketi yüzünden şu anda insanlar iktidardan hesap soracağı yerde gidiyor kendisinden hesap sormaya çalışıyor. Bravo.

Muhalefetinin başarısızlığı oylarını yükseltmemesi değil derdini anlatamamasıdır. Hatta derdini anlatması da değil, yanlış dertlerinin olmasıdır. Derhal muhalefetin bu imajını düzeltecek yeni bir isim gelmelidir.
"Devletin, pkk nın ve hdp nin üzerine yürümesi üzerine doğu da boşluklar oluştu! Parti olarak bunu değerlerdireceğiz, mitingler yapacağız" diyen CHP li millet vekillerinin genel başkanı.

" hdp nin avukatlığını yapıp, pkk lı teröristlerin cenazelerine katılmak "
kendisinin istifasında yerine geçecek olası lider de zaten, şöyle bir ortamda ülke çapında büyük bir uyanış hareketini başlatamayacağı ve oy bandını % 25 in üzerine çıkaramayacağı için istifası anlamsız olan muhalefet partisi lideri.

he belki onuru için istifa edebilir. kemal Bey'e bu davranış yakışır. çünkü muhalefet edemiyor, etmek istese de izin verilmiyor. konuşuyor ama hiçbir şey söylemiyor fakat bu türk siyasi tarihinde zaten çok sık gördüğümüz bir manzara.
chp'nin yüzkarası. parti etkisiz elemana dönmüştür sayesinde..

kılıçdaroğlu kardeş, boş yere işgal ediyor olduğun koltuğu bırak git artık.. Yararından çok zararın var.
dspnin amblemindeki gibi güvercin fenotipine sahip lider

görsel
gene bir skandal açıklamaya imza atmıştır. yok abi yok bu adamdan bi cacık olmaz. chp nin daha güçlü varlığı için gitmesi gerek.
zeka küpüdür.
görsel
Kılıçtaroğlunun polise o silahı kim verdi dediği gibi kendimizi anlamsız duygular içerisinde hissediyoruz , sayın ana muhalefet liderinin tüm analizleri perişan eden bu sorusu aklımızı başımızdan aldı , biz nasıl bu ayrıntıyı farkedemedik anlayamıyorum , işte bu IQ sayesinde %25 oy alabilen bir liderin inanılmaz sorusu bitirdi bizi.
Atatürk görse chpye oy atmazdı partiden ayrılırdı.
Yalanlarıyla boş laflarıyla meşhur olan sürekli kendi ülkesine kötülemekten başka hiç bişey bilmeyen ve Atatürkün ilkeleri üzerinde yürümeyen sözde siyasetçidir.
güzel güzel konuşuyor taa ki bir gaf yapana kadar...
Fetö nun kaset operasyonu ile getirdiği genel başkan. Hayrını görün. Danışmanı da fetocu çıktı.
Atatürk'ün partisinde başkanlık yapıyor olması Atatürk'e hakarettir.
Ben bu işi bırakıyorum. Yarın gabon'a taşınıyorum dese, malum parti karışır, birakmaması için bir çok malum partili önüne yatırılır.

Öyle de sevilen bir adamdır.
Bakin bunu okuyan herkese soyluyorum..

Kilicdaroglunun yaptigi su konusmalari yayinlamayan tv kanallarini, yazmayan gazeteleri sitelerini suan kontrol edin.

ben milliyete bakardim gird haberi yok..

Bu olaylari sorgulamiyan ve sorgulayan bir muhalefet parti liderinin haberini yapmiyorsaniz yancisiniz demektir.

Bu gazeteleri kanallari izleyen,tiklayan ve alan kim varsa Turkiyenin gelecegi icin artik almamali ve bakmamali haberlerine ne olursa olsun.

yandas medya yakti bizim basimizi yandas medya......
Bugün tv de bir açıklamasını dinledim. Aynen şöyle diyordu; "türkiye nin eskisi gibi ortadoğuda söz sahibi olduğu günlere dönmeli" yav arkadaş hiçmi tarih bilgin yok senin. Cumhuriyet tarihinde türkiye ortadoğuda hangi istediği şartı dayatabilmiş?
Allah kimseyi bu adami savunacak kadar düşürmesin. Amin.

Çok Böyük adam.
Bunun biraderi nerde ya. Bu aralar rezillik çıkarmıyor.
polise silahı kim verdi ??
Ülkede her gün ya bomba patlıyor, şehitler geliyor,e konomi küçülüyor, hükümetin bizzat devlete yerleştirdikleri darbe yapmaya çalışıyor hala Kemal Kılıçdaroğlu şöyle kötü böyle kötü. Tamam eksikleri var ama cidden iddia ediyorum bu ülke daha kötü yönetilemez. AKP ile gidilen yer ortadoğu bataklığı.
iletişimi çok iyi ama milleti heyecanlandırmıyor tırt.
güncel Önemli Başlıklar