bugün

gün itibariyle açıklanmıştır.

http://www.sabah.com.tr/g...roglunun-2011-mal-varligi

"chp genel başkanı kemal kılıçdaroğlu'nun mal varlığı 2011 yılı güncellemesi ile partinin internet sitesinde yayımlandı. listede kılıçdaroğlu'nun bir isimden alacağı da var."

mecburi edit: bazı darwin evrimini sığır evrimine çeviren arkaşlarım tunceli'de 3 bin tl ev mi olur demiş. vay sığırlar vay arkaşlar vay... senin halkçılığına cem karaca çomak soksun ıslak ıslak...
--spoiler--
25 bin lira içerenköy'de, 15 bin lira Akyurt'ta ev.
--spoiler--

ilkine 30bin tl, ikincisine de 20 tl veriyorum. satarmısın kemal?
--spoiler--
değeri 3 bin lira olan Tunceli'de konut.
--spoiler--
. .
konutların hepsine 5000'er lira fazla vereceğim, tunceli'deki eve 10 bin lira vereceğim. acaba satacak mı?

akyurt'ta 15 bin liraya ev. peh peh peh...
değeri 3bin lira olan tuncelideki konuttan kastının kümes,ahır,odunluk olup olmadığını merak ettiğim açıklamadır.
haberin altındaki yorumlar yarmaktadır.

--spoiler--
hıı 7 bin lira alıcağı var ama bankada hiç nakit yok deme borcu bekliyo geçinmek için
--spoiler--

--spoiler--
arabayı satsan 3 bin liradan 4 tane daha ev alırsın sayın kılıchdar
--spoiler--
insanda şüphe uyandıran beyannamedir. 15 bin liraya 20 bin liraya ev varda millet niye kira veriyor?
yazıklar olsun diyorum yıllarca ssk genel müdürlüğü, ana muhalefet partisi liderliği yapacaksın daha 7 bin lira peşinde koşacaksın neden soymuyorsun bu ülkeyi neden gemiciğin yok hala eti'ye neden ortak olmuyorsun, alsana bir kaç tane tv radyo neden paran yok neden çalamıyorsun, şifre burda soydukça daha fazla oy alırsın çalmadan iktidara gelemezsin.
adamda ne mal varmış, 15 bin liraya ev almış. *
önemli olan iktidar olduktan sonra ki mal varlığı yeğen.*
gözlerimi yaşartan mal varlığıdır.
çok fakirmiş acıdım oyum kemal'e.
götüne güvenen açıklasın arkadaş. götüne güvenemeyip açıklayamayanın, götünü yalayanlar yorum yapmasın!
(bkz: fakir edebiyatı)
(bkz: memur kemal)
tek 'mal' varlığı kendisi olsa gerek.
içerenköy'de ev 25 bin lira hımmm. ümraniye'de kuponla veriyorlar zaten.
çok saçma bir beyanname olduğunu düşünmekteyim.
çevresindeki tüm myk üyesi arkadaşları ve tüm genel başkan yardımcılarıdır. (biri hariç)
(bkz: at yalanı sikeyim inananı)
(bkz: benim adım kemal)
kimseyi ilgilendirmeyen mal varlığıdır.
güvenilemeyecek mal varlığıdır.
500 tl lik gömlek ve havuzlu villa gibi yarın öbürgün özel jeti çıkarsa diyeceği şey "aaa varmıymış? haberim yoktu." olacaktır.
(bkz: mülk allahın)
(bkz: havuzlu villasını itiraf eden kemal kılıçdaroğlu)
varlığım mal varlığına armağan olsun.
500liraya gölek alan birinin 3 bin lira değerinde evi var. ev yerine gömleğemi yatırım yapsak kimi yiyorsunuz siz?