keloğlanımız canımız halk kahramanımız bütün vezirlerin korkulu rüyası bütün kral kızlarının rüyalarındaki prens kelim oğlanımın en büyük sorunu bu kellik.
bizim keloğlanın en büyük sorunu bu kellik bunu demiştim gibi lan ben?

neys işte bu keloğlanımız canımız cigerimiz * her prenses istemeye gittiğinde vezirler tarafından aşagılanırdı. kel la bu zuhahahaha şeklinde alaya alınır hakir ve fakir görülürdü.

bu duruma bir dur demek gerekiyordu ve keloğlanımız düşüyordu yollara.
o hastane senin bu termal tesisi benim. bu çamur senin bu macun benim her bulduğunu kafasına sürtüyor kıl çıkması için uğraşıyordu.

ancak bir gün beklenmedik bir şey oldu ve sabah sabah seda sayan programını izledi. evet keloğlan günümüzde yaşayan bir kahraman peki günümüzde türkiyede kral var mı? fantezi bu karıstırma.

işte bu programı izlerken hayatı değişti sarıldı telefona.

+alooo kimsin lan ?
-şey ben keloğlan.
+keloğlan nereden arıyorsun lan?
-belgrat ormanlarındayım.
+ne iş yapıyorsun lan keloğlan?
-şey ben prensesleri kurtarıyorum vezirlere kafa tutuyorum ben bir garip keloğlanım..
+o keloğlan benden ne istiyorsun lan
-şey bana saç ektirin prensesler bakmıyor vezirler taşak geciyor. cok magdurum..

seda sayan yıkılmıştı. üzülmüştü. hemen acı cekirdek hastanesinden gün alındı ve keloğlana sac ekildi.
keloğlan mutluydu. artık hic bir vezir hic bir prenses saclarıyla dalga gecemeyecekti..

eşegine atladı düştü yollara..
saçından önce "oğlan" lakabını değiştirse dediğimiz kişinin, imaj değişikliğine yanlış yerden başlamasıdır.
pinokyonun ameliyatla burnunu küçültmesi gibidir.
kel oğlan benim bildiğime göre saçı olmayan erkektir ama keloğlan saç ektirsede sırma saçlı oğlan olur