bugün

facebook'a feys diyen erkekten pek de farkı olmayan kızdır.
mümkün olan, olmayan her yerde foto çekip koyan kızdır. özellikle ayna karşısında.
kızların genelinin böyle bir alışkanlığı olduğu düşünülürse bilimsel olarak araştırılması gerekendir.
(bkz: berkecaaan param bitti kredi kartını verseneee)
boş yaşayanlardandır.
klavyeli bir cep telefonu kullanıyor olabilir.**
muhtemelen konuşurken de aynısını uygular. ama konuşurken sondan bir önceki harfi uzatması daha olağandır.
: nasılsıııııııaaaannnn ?
dudakları büzülü olduğundan, harflerin telaffuzu sırasında geçen intikal süresini, cümlelerine yansıtaaaaıaaaaaaaııır.
muhteşem insanlar tarafından yadırganmaktadır.

bence kız da olsa,

-sana ne yarraaaaaam

diye tepki vermelidir.
"aşkım" ve "canım" gibi kelimeleri uzatır bu tür.*
Uzatmaların bir tek kelimelerle sınırlı olmadığının, ilerdeki zorlu ve ağır görevinin farkındadır.
yazarken konuşurken , konuşurken uzatan , uzatırken yazan ve okunduğunda kendisinin verdiği gibi okunacağını düşünen daha vurgulu daha etkili olacağını sanan kişi.
ağzına kürekle bok attığımının kızıdır. örnek:

"her yerde var sen bulamaışsınnnnnnnnnnnnnn"

bu noluyo götüne kodum? ne açıklaması var? hangi halet-i ruhiyeyi yansıtıyor? şımarık orospu! lan çok sinirlendim bak. hufff. neyse.
klasik tiki-türk kızıdır. 2+2 ile 3+1 in aynı olduğunu bile zor anlatırsınız bu tiplere. O yüzden ölü taklidi yapmak en akıllıca olanıdır.

Edit: Bak geometriyide sokuyorum işin içine taban çarpı yükseklik bölü ikinin sinüs teoreminden geldiğini bile anlatamazsınız o derecedir.
2x2, 5-1, 2 üssü 2'nin bile aynı olduğunu anlatamayacağınız kızlardır.
baba tarafından yapıldığını görünce yıkılma sebebi.
bunu sadece kızlar değil erkeklerde bolca yapmaktadır.
qwerty klavyeli cep telefonu alınca bokunu çıkaran kızdır.

(bkz: yerimmmmmmmmmmmmmmmm)
4x1, 4 üssü 1, 6-2, 8/2, karekök 16 ve hatta hatta küpkök 64'ün bile aynı olduğunu anlatamayacağınız kızlardır.
güncel Önemli Başlıklar