bugün

bu kadar beyinsizlerdir.

http://www.youtube.com/watch?v=fBAJHJtuZLA
çok benzer itici özelliklere sahip insan altı grup, saç şekilleri ve giyiniş tarzları ile kendilerini belli eden bu grupta konuşma bozukluğu, fotoğraflara aşırı efekt/ photoshop yapma, tofaş hayranligi da sıklıkla görülür.
(bkz: oruspu çocukları).
kıronun az biraz saf olanıdır.

hülasa; kıroluk farklıdır, kıro maçodur, kıro sinsidir, kıro maganda ruhludur, içten pazarlıklıdır, kıro görgüsüzdür, parayla adam oldum zanneder.
ankara'da garip bir üniversite öğrencisiyim. çok sık gitmem eskişehir'e gittiğim zaman da arabayla giderim. trenle gitmeye karar verdim. çıktım arkadaşlarla onlar 7. cadde'ye gitti bense ulus'a, gara. aldım bileti, 1.5 saat boş zamanım var. napsam diye düşünürken gençlik parkına gidip orada vakit geçirmeyi istedim. bir de ne göreyim? ankaragücü formalı bir genç. formanın arkasında 06 keko yazıyordu. bu kadar işte. (ay sonunda sıçtım iyi bağlayamadım demi?)
2003 / izmir

+ ingilizce felsefe yapmak nedir?
= make a felsefe.
+ make ile felsefe yapılmaz. felsefe kek değildir. make ile felsefe yapana keko denir.
(bkz: kıro)
görsel
eşeğin de konuştuğu* bir dizide yunus bülbül ün canlandırğı karakterin ismi.*
işin ilginci en güzel kibar kızlar bu amkun denyolarinin peşinde.

işte buna ayar oluyorum.
efendi erkek modasi bitti,devir piç erkek keko erkek devri.
kürtçe de büyük erkek kardeş anlamına gelmekte ve türkçe'ye geçince saf, medeniyet görmemiş olarak değişmiştir. keko doğu da sevilen insanlara hitap olarak kullanılmaktadır. hele ki birine kekem diye seslenildiğini duyduysanız bilin ki o insan seslenen için çok kıymetlidir.
kendime idol olarak seçtiğim kahraman. ululardan ulu yunus bülbül'ün can verdiği, hayat kattığı karakter.
sana göre bir kekoyum ama tanrı'ya göre aşkını pıçahlayan bir ninja' sözüyle hafızamda yer edinmiş kelimedir.
Bir dünya markası.
görsel