bugün

videoya 3 saniye kadar bakıp kapattım umarım kendisi de öyle bir ateşte yanar, çırpınır da kurtaranı olmaz.
orospu çocuğu.
Bunlari gorunce idam cezasi mantikli geliyor. Bunun neyini topluma kazandiralim?
Eğitime ve Canlıya değer vermez, Ahlaklı olmayı Cumaya gitmek ve oruç tutmak ile ölçersen; Böyle cani ve hastalıklı kişiler yaratırsın.. Durma Türkiye, yoluna devam. Uçurumdan aşağı düşerken bu zavallı kedinin ahı çıkacak her birimizden. *
Gözlerim doldu sinirimden duvarı yumrukladım..

Allah için bu piçin adresini yerini yurdunu bilem varsa bana yazsın!
sorsan bu şerefsize en kral müslüman.
Böyle şeyleri paylaştıkça bu olaylar artar.net!!!
Bakın arkadaşlar bu orospu çocuklarının beyinlerinin çalışma mekanizması farklıdır, bu kerhane etiketli organizmalar sırf insanlar rahatsız olsun diye düğünlerde, asker uğurlamalarında falan havaya ateş açan, bilerek kavga çıkartan ve birşeylere zarar veren tiplerdir.
Gece yarısından sonra uyuyan insanları uyandırmak için egzos patlatan müzik açan tipler.
Sadece insanların sinirlerini bozup, insanlara be insanlığa bir nebze olsun nasıl zarar veririm diye düşünen bu orospu soyundan gelenlere “bakın biz bu tarz videolara karşı böyle hassasız ve bize en iyi böyle zarar verirsiniz” mesajı vermenin hiçbir manası yok.
Biz burada onların cetlerine küfür edip yaptığı pislikleri insanlığa sığdıramazken onlar bu yazılanları okuyup, daha kötüsünü nasıp yaparız diye fırsat kolluyorlardır emin olun.
Yüzü kapalı bile olsa bu videoyu ilk upload eden bellidir internete. Paylaşan herkese sorulsa nerden buldun diye zincirin ucu bulunur. Bulunur da hakettiği veya hakettiklerini çektirirler mi bilemiyorum. Keşke bir kez olsun bana denk gelse bu orospu çocukları.
şerefsizliğin bir açıklaması olamaz şerefsiz işte.
Canım yanıyor böyle şeyleri görünce böyle insanların var olduklarının bilincinde olmak insanlığımdan utandırıyor beni yaptığı çok ta iyi bir bokmuş gibi birde bunu videoya çekip paylaşması tüylerimi diken diken ediyor demek ki bizde eksiğiz bir yerlerde eksiğiz ki bunlar buna cürret edebiliyor cehennemde dilerim zebaniler bu şahsıda böyle ateş üstünde sallandırır tanrım dilerim affetmez hiç bir zaman.
Bu orospu çocuğunu hadım etsem için soğumaz.
iki kelime orospu çocuğu.
allah belasını versin. yavrum ne hale gelmiş nasıl can çekişiyor nasıl bir insansın sen nasıl bir vicdanın var ya ya bunlara neden aynısını yapamıyoruz canlı bu ya canlı allah kahretsin lanet olsun sana ve senin gibi vicdansızlara.

Bunu eksileyen senin de allah belanı versin.
izleyemedim..

Fazla küfür etmeyi sevmem..

Ama bu tam bir orospu çocuğu..
" Kendini canlı canlı yakan şerefsiz" olsaydı keşke dedirtir.

Diyeceğim budur!
Yazmayım yazmayım dedim de olmuyor, bu başlık gözüme göründükçe bir titreme geliyor bana. O adamı karşıma alıp saatlerce küfretmek istiyorum suratına. Nasıl psikolojik sıkıntınız var anlamıyorum ki amına koyayım! Kediden ne istedin amk canisi. Pes, gerçekten yazık ya. Kim ne derse desin bu dünyadaki, belki de evrendeki en aşağılık varlık biziz.
açmaya korktum. entry'leri şöyle bir okudum. tahmin edemiyorum nasıl bir şey olduğu. hayır böyle bir vicdana nasıl sahip olabiliyorsunuz yahu. ananız babanız sizin hiç mi başınızı okşamadı. hiç mi sevgi öğretmedi.
Bunlar insanlıktan nasibini almamış sürüngenlerdir aslında. Aynısını bu pisliklere yapmak gerekir. Bak o zaman kim nasıl bağırıyor. P.ç kuruları.
eskiden kısasa kısas vardı aynısını yapacaksın bu şerefsize adaleti biz mi sağlayalım bu nasıl caniliktir kanım dondu.
hayvana şiddet uygulamış olmak o kişiye karşı işlenen suçlarda ağır tahrik unsuru olarak kabul edilmeli.

bu yasa meclisten geçsin bu millet bu orospu çocuklarından birin kafasını kesip bi sırığın ucuna takıp gezdirsin
bakalım bi daha oluyor mu?
(bkz: meydanlarda kısas uygulanan o efsane dönem)
Nedir bu gaflet hayvanlara yapılan işkenceler masum hayvanlarmı seni rahatsız ediyor bu insanlık değil bu alçakça ve rezilce yaşamaktır.
vicdansızlıktır net. insanlara yapmaya cesaret edemeyenler güçlerini hayvanlarda kullanarak kendini tatmin ediyor. bu yüzden her zaman söylüyoruz hayvanlara şiddet de cezalandırılmalı.
yabancı ülkede yapılmış diye tahmin ediyorum yoksa burda olsa sallandırırlardı.
sözlükte bu eylemi de savunan yazarlar vardır elbet ama entry girecek cesaret bulamamışlar henüz.