bugün

başıma bir şey gelecekse de;

lan ne var bunlarda amk, ben mi göremiyorum. her yerde bunların fotoğrafı. sanki sanırsın dünyanın 7 harikası. işi gücü olmayanlar bütün gün fotoğraflarını çekip oraya buraya koyuyor. çöp kutusundan üzerlerine atlasa kaçacak yer arayacaklar, ''ama çk svmli'' diyerek sağda solda yavşaklık yapıyorlar.

yok oradan almış böyle beslemiş falan. bize ne amk? bize ne? lan bu hayvanlar kuş görünce öldürüp yemiyor, fareyi canlı canlı yiyor kimsenin umrunda değil. bakın arkadaşlar uyanık olun, yarın öbür gün bunlar evrimleşip üstün ırk olsa bizi alıp besleyeceklerini mi sanıyorsunuz? sıcak bir yuva için iki yavşaklık yapıyorlar, siz de tatlı sanıyorsunuz.

birde bir topluluk var bunlara topluluk demeye dilim varmıyor, yaratık iğrenç şeyler * sırf karı kız muhabbetine alıp bunları besliyor. samimiyetsiniz piçler. kim bilir yalnız kalınca hangi iğrenç fantezilerinizi uyguluyorsunuz üzerlerinde. ayrıca kediler nankördür arkadaşlar. atasözü mü ne bilmiyorum ama evet öyleler.
Normalde kedi sevmem ama bu yavşaklık yüzünden iki kat sevmez oldum. Ove ove bitiremediler. Kedi günüymüş ay götüm. Umurlarında değilmişiz ay götüm. Bize ihtiyaçları yokmuş ay götüm. Ama bilgilendim sağ olun; O kadar sokak köpeği besledim sırf ihtiyaçları yokmuş diye yanımda ben yemek dağıtırken miyav miyav miyavlayan kediye bir parça vermediğimi biliyorum, hepsini canım köpekler yedi. Öptüm.
Abartı isyankar bir Cümle.